İstanbul Bodrum evden eve nakliyat şirketi uygun fiyatlarla sigortalı İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmeti sunar. En iyi İstanbul Bodrum nakliyat firmaları arasında anahtar teslim taşımacılık hizmetini her şey dahil nakliye ücretleri ile vermekteyiz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Firması

Ev ya da iş yerlerinin bir yerden farklı yere taşınmasında hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda kaliteli ve güvenli bir taşınma sunarak avantajları da elde etmenize destek oluyor. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firmasında yararlanarak yapılacak olan taşınma işleminin hem kısa sürede hem de güven ile gerçekleştirmiş olursunuz. Ev ya da iş yerinizin taşınmasında destek alabileceğiniz evden eve nakliye firması seçimlerinde de dikkatli olmanız önerilir.

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul Bodrum nakliyat firması
İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul Bodrum nakliyat firması

Güvenli İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firması ile işlemlere yer açarak avantajları elde etmeniz mümkün olur. Kısa sürede ev ya da iş yeri eşyanızın yeni yerleşim yerine sevk edilmesini sağlayacak olan evden eve nakliye firma seçiminizde ise bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir. Evden eve nakliye firma seçiminin de aşağıdaki noktalara dikkat ederek seçim yapmanız tavsiye edilir.

 • Evden eve nakliye firmasının personelin çalışması sırasında gerekli olan araç gereç ve malzemelerde kaliteli tercihlere yer verip vermediğine,
 • Evden eve nakliye firmasının personelinin konusunda uzman ve deneyimli olup olmadığına
 • Nakliye işlemlerinde eşyaların taşınacağı araçların yeni model ve kapalı kasa olup olmadığına,
 • Evden eve nakliye firmasının hizmet sözleşmesine yer verip vermediğine
 • Nakliye sigortasının yapılıp yapılmadığına
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti sunulup sunulmadığına
 • Evden eve nakliye firmasının depo hizmeti verip vermediğine ve ekstra talep edilen hizmetlere yer verip vermediğine dikkat etmeniz önemlidir.

Kurumsal İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliye Şirketi

İstanbul Bodrum evden eve nakliye şirketi olarak taşımacılık hizmet alımına yer vermek için öncelikle profesyonel hizmet sunan bir ekip tercih etmeniz önerilir. Bunu yanı sıra hizmet almak için ise öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Başvuru işlemleriniz sonrasında firmanın yetkili personeli adresinizi ziyaret ederek ücretsiz eksper hizmetini sunar. Yetkili personel tarafından hazırlanan rapor sonrasında ise firma tarafınıza fiyat teklifi verir. tarafında alınacak olan hizmet için sunulan fiyat teklifine onay vermeniz sonrasında firma tarafından hazırlanan hizmet sözleşmesi taraflar arasında imzalanarak tamamlanır. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat işlemlerinin avantajını elde etmek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Taşıma:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Hizmeti

İstanbul Bodrum ev taşıma ekibimiz eşyaları yerinden alıp yerine taşır. Eşya söküm kurulum işlemi, eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti, nakliye aracına yükleme, gidilecek yerde eşya yerleştirme işlemlerini profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak 1 artı 1 ev taşıma, 2 artı 1 ev taşıma ve 3 artı 1 ev taşıma hizmeti sağlıyoruz. Özel dizayn nakliye araçlarımız, temiz nakliye ekipmanlarımız, pro nakliyat ekiplerimiz ile hijyenik taşımacılık yapmaktayız. Muğla evden eve nakliyat hizmet bölgeleri Muğla ilçeleri aşağıda sıralanmıştır.

 • Muğla Nakliyat
 • Bodrum Nakliyat
 • Dalaman Nakliyat
 • Datça Nakliyat
 • Fethiye Nakliyat
 • Kavaklidere Nakliyat
 • Köyceğiz Nakliyat
 • Marmaris Nakliyat
 • Menteşe Nakliyat
 • Milas Nakliyat
 • Ortaca Nakliyat
 • Seydikemer Nakliyat
 • Ula Nakliyat
 • Yatağan Nakliyat

İstanbul Bodrum Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul sigortalı nakliye şirketi olarak bütün taşıma işlemleri öncesi eşya güvenliği, nakliye aracı güvenliği ve personel güvenliğine yönelik güvenlik tedbirleri almaktayız. Sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmeti ile sigorta poliçesi kapsamında eşyalarınız güvenli teminat ile taşınmaktadır. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat işlemlerinde her iki şehirde bulunan şubelerimizde bulunan asansörlü nakliye araçlarımız ile 20. kata kadar taşıma yapmaktayız.

İstanbul Bodrum Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Vinçli ev taşıma nakliye aracı vinç sistemli taşıma sistemi sayesinde eşyalarınız yüksek katlara kısa sürede ve daha güvenli bir biçimde taşınmış olur. Normal şartlarda 6-7 kişi ile 8 saat sürecek nakliye işlemleri sadece 2 kişi ile 1 saat içerisinde tamamlanabilir. Bu yüzden asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile taşımayı tercih etmekteyiz. Bu sayede daha ekonomik ve indirimli bir taşıma konforuna erişmiş olursunuz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetleri

 • Ev Taşıma
 • Ofis Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Parça Eşya Taşıma
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Sigortalı Taşıma
 • Asansörlü Nakliye
 • Özel Vip Taşımacılık
 • Askılı Elbise Taşıma
 • Elektrik Hizmeti
 • Mobilya Hizmeti
 • Ağır Yük Taşıma

İstanbul Bodrum Ofis Taşıma Hizmeti

Kurumsal şirket, ofis ve işyeri büro gibi yapıların ofis taşımacılığı işlemlerini yapmaktayız. Bunun için farklı kurumsal taşımacılık ekibimiz ve özel dizayn edilmiş nakliye kamyonu ile hassas nakliye çalışması sergiliyoruz. İstanbul’dan Bodrum’a ofis taşımak isteyenler için haftanın her günü düzenli nakliye seferlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Bodrum Eşya Depolama Hizmeti

Fazla eşyalar için emanet depo alanımızda eşya oteli konforunda fazla eşyalarınızın depolanmasını sağlıyoruz. Eşya depolama alanları kiralamak sureti ile aylık düşük ücret karşılığı özel güvenli depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Bu sadece işyeri veya evinize ek yaşam alanları elde edersiniz. Değerli fazla eşyalarınızı depolamış olursunuz.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

Parsiyel taşımacılık hizmeti kapsamında komple ev taşıma değil de bir kaç parça eşyanın taşınmasını isteyenler için çalışmamız mevcuttur. Bu çalışma alanı kapsamında tek ev için tek nakliye aracı değil de size özel sadece beyaz eşyalar taşınacak ise nakliye aracının %20 sini dolduracak eşyalar taşınır. Geri kalan nakliye aracında boş bölüm için de farklı kişilerin mobilya eşyaları veya özel eşyaları taşınır. Parça eşya taşımacılığı ekonomik ve avantajlıdır.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat fiyatları için tarafımızca eşyaların yerinde görülerek kontrol edilmesi şarttır. Ev taşıma fiyatları taşıması yapılacak evin niteliğine eşyaların hacmine göre değişmektedir. Örneğin bir artı bir ev taşıma ücreti ile iki artı bir ev taşıma ücreti ve üç artı bir ev taşıma ücreti farklıdır. Bunun sebebi her nakliye işlemi için farklı ekip ve nakliye aracına ihtiyaç duyulmasıdır. Her ihtiyaç kendine uygun maliyetler çıkardığı için de ücretler değişkenlik gösterebilir. Aşağıda İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma fiyatları listesi bırakılmıştır. Bu ücretler ortalama fiyatlar olup net ücret bilgisi için bizden ücretsiz eksper ile fiyat teklifi alınız.

Nakliyat Fiyat HesaplaBodrum Parsiyel Taşımacılık FiyatlarıBodrum Ev Taşıma Ücretleri
Bodrum 1+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 ₺4.000 ₺
Bodrum 2+1 Ev Taşıma Fiyatı4.500 ₺5.500 ₺
Bodrum 3+1 Ev Taşıma Fiyatı7.000 ₺9.000 ₺
Bodrum Ofis Taşıma Fiyatı5.000 ₺7.000 ₺
Bodrum Parça Eşya Taşıma Fiyatı2.000 ₺4.000 ₺

İstanbul’dan Bodrum’a Ev Taşıma Ücretleri

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma ücretleri için evinizin kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağına bakılır. Asansörlü nakliye aracı gerekli mi? Eşya paketleme ve ambalajlama malzeme miktarı için eşya miktarına bakılır. Eşya fazlalığına uygun nakliye personeli tahsisi gerçekleştirilir. Tüm unsurları bir araya getirdiğimizde İstanbul Bodrum arası nakliye ücretleri yaklaşık maliyetleri ortaya çıkar.


Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bodrum nakliyat fiyatları ne kadar?

İstanbul Bodrum nakliye ücretleri ortalama 3.000 tl den başlar. Taşınacak evin eşyaları ve oda sayısı arttıkça nakliye iş yükü arttığından fiyatlarda değişkenlik olabilir. Bunun için ücretsiz teklif isteyin.

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firmaları

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firmaları arayanlar için düzenli şehirler arası nakliyat seferleri düzenleyen Evdiz Nakliyat şirketimizi tercih edin. Sigorta sözleşmeli taşıma hizmetini uygun fiyatlarla alın.

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma kaç saat sürer?

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma ortalama 12 saat içerisinde tamamlanır. İstanbul köprü veya vapur geçişlerinde oluşabilecek malum trafik yoğunluğuna göre süre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul Bodrum nakliyat hizmetleri sigortalı mıdır?

Evet, Evdiz evden eve nakliyat şirketi olarak tüm taşıma işlemlerini sigorta sözleşmeli garantili şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız taşınma aşamalarında olası kaza ve zarar durumuna karşın korunur.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 1496

Etiketler:

En İyi İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Firması

En uygun İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al