İstanbul Ankara evden eve nakliyat şirketi uygun fiyatlarla sigortalı İstanbul Ankara nakliyat hizmetleri sunar. Kurumsal profesyonel ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşımacılığı yapıyoruz. En iyi İstanbul Ankara evden eve nakliye firmaları içinde lider konumda olan Evdiz Nakliyat şirketimiz ile stressiz sorunsuz güvenle taşınacaksınız.

İstanbul Ankara evden eve nakliyat istanbul ankara nakliye firması
İstanbul Ankara evden eve nakliyat istanbul ankara nakliye firması

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Ankara evden eve nakliyat firması güvenli ve konforlu ev taşıma işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlar. Eşyalarınız çizilmeden, kırılmadan ve zarar görmeden taşınır. En güvenli nakliye tekniklerini alanında uzman personellerimizce uyguluyoruz. Son model teknolojik araçlarımız ile ev eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Kısa mesafe ve uzun mesafe taşımacılık hizmetleri için farklı araçlarımız mevcuttur. Aynı şekilde yüksek katlara taşınmanız için de asansörlü nakliye aracımız hizmetinizdedir.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Ankara evden eve nakliyat şirketi kurumsal yapısı ile İstanbul ve Ankara genelinde sahip olduğu üstün alt yapı sayesinde kaliteli taşımacılık yapar. Güven ve güvenlik odalık nakliye hizmeti sunan firmamız ile taşınmak çok kolay olacaktır. Eşyaların yerinden alınıp tüm aşamalardan geçirilerek anahtar teslim gideceğiniz adreste tekrar kurulumu tarafımızca yapılır. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi adına her türlü tedbiri alıyoruz. Eşyalarınızı özenle paketliyor ve ambalajlıyoruz. Olası kazalara karşın da sigortalıyoruz. Eşyalarınızı güvenle taşıtmak için Evdiz Nakliyat şirketimizi seççin.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliye Firmaları

İstanbul Ankara evden eve nakliye firmaları seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Taşımacılığı yapacak olan nakliye şirketlerinin resmi ve kurumsal nakliye şirketleri olması oldukça önem taşımaktadır. Sigorta garantili ve yazılı sözleşmeli taşımacılık işlemleri yapan İstanbul Ankara nakliye şirketleri seçin. Olası kaza veya zarar durumlarında karşınızda bir muhatap bulmak önemlidir. Bu aşamada Evdiz Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketi olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

İstanbul’dan Ankara’ya Ev Taşıma

Günümüzde insanların birçoğu iş sebebiyle ya da bazı farklı nedenlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda kalabilir. Bu sebeple bu yer değiştirmeler sırasında kullanılan ev eşyalarını da kendileri ile beraber yeni gidecekleri şehre taşımak zorunda kalırlar. Bu konuda deneyimli ve kendini kanıtlamış firmalardan yardım alınır. Bu firmalar ev eşyalarının taşınması, paketlenmesi, montaj, de montaj gibi birçok işlemi gerçekleştirirler. Tüm bu çalışmaların yanında ev eşyalarının depolanmasına ve istenilen zamanda yeni yerlerine taşınmasında profesyonel bir hizmet sunarlar. İstanbul’dan Ankara’ya ev taşıma konusunda kaliteli hizmet sunan firmalardan yardım almak eşyaların güvenli ve sağlıklı taşıması açısından oldukça önemlidir. İstanbul ve Ankara arası mesafe oldukça fazla sürecinden dolayı eşyaların özenli bir şekilde araç kasalarına yerleştirilmesi gerekir.

Ankara’dan İstanbul’a Ev Taşıma

İstanbul’dan Ankara’ya ev taşıma firmaları öncelikle taşınacak tüm eşyaları tek tek paketleyerek zarar görmelerini engellerler. Ayrıca mobilyaların demontaj işlemlerini gerçekleştirerek araç içerisinde daha az alan kaplamalarını ve kolay taşınmalarını sağlarlar. Ev eşyaları asansör sistemleri ile kontrollü bir şekilde araç yanına bırakılır. Buradan alınan eşyalar tek tek büyüklük ve küçüklük özelliklerine göre araç içerisine yerleştirilir. Araç kasası içerisinde bazı bölmeler bulunur. Bu bölmeler içerisine kırılacak ya da zarar görecek küçük ev eşyaları dizilir. Özellikle Ankara’dan İstanbul’a ev taşırken mesafenin uzun olması eşyaların daha özenli dizilmesini gerektirir.

İstanbul Ankara Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Ankara nakliyat hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetler genellikle kurumsal ve bireysel taşımacılık hizmetleridir. Ankara bireysel taşımacılık hizmetleri kapsamında; ev taşıma, parça eşya taşıma, ev eşyası taşıma hizmetleri sunuyoruz. Ankara kurumsal taşımacılık hizmetleri kapsamında da ofis taşıma, şirket taşıma, büro malzemesi taşıma hizmetleri sunuyoruz. İstanbul Ankara arası taşınma işlemlerinde en uygun fiyatlarla garantili taşımacılık çözümleri geliştiriyoruz.

İstanbul Ankara nakliyat istanbuldan ankaraya ev taşıma şirketi
İstanbul Ankara nakliyat istanbuldan ankaraya ev taşıma şirketi

İstanbul Ankara Ev Taşıma

İstanbul Ankara ev taşıma hizmetlerini en uygun şekilde yapıyoruz. Gerek maddi ve gerekse de manevi olarak güvenlik tedbirlerinin hepsini sizler için alıyoruz. Anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında tüm eşyalarınızı taşınma esnasında koruma altına alıyoruz. Her şey dahil ev taşıma hizmeti için Evdiz Nakliyat şirketimizden fiyat teklifi alınız. İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat servisimiz haftanın her günü mevcuttur.

  • Ankara 1+1 Ev Taşıma
  • Ankara 2+1 Ev Taşıma
  • Ankara 3+1 Ev Taşıma
  • Ankara 4+1 Ev Taşıma
  • Ankara Ofis Taşıma
  • Ankara Villa Taşıma

İstanbul’dan Ankara’ya Ofis Taşıma

İstanbul’dan Ankara’ya ofis taşıma servisimiz mevcuttur. İstanbul Ankara arası kurumsal taşımacılık hizmetlerimizin başında işyeri taşıma, şirket taşıma, büro taşıma ve ofis malzemelerinin taşınmasını yapıyoruz. İstanbul’daki ve Ankara’daki bir çok kurumsal şirketin ofis taşımacılığı işlemlerini başarıyla yapıyoruz. Türkiye geneli şube ve temsilciliklerini biz taşıyoruz. Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

İstanbul’dan Ankara’ya Parça Eşya Taşıma

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat şirketi olarak ev taşıma hizmetinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı da yapıyoruz. Parça eşya taşıma kapsamında, ev eşyası taşıma, elektronik eşya taşıma, beyaz eşya taşıma, koltuk mobilya taşıma hizmetleri sunuyoruz. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık çözümleri için en uygun fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat seferleri düzenliyoruz. Uzun yol taşımacılık ve uzun mesafe nakliye ücretlerine göre %15 indirimli Ankara şehirler arası nakliye fiyatları sağlıyoruz. Kurumsal ve güvenli bir şekilde şehirler arası nakliyat hizmeti sağlayan Evdiz Nakliyat şirketimiz ile hemen taşının.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası ev taşıma oldukça zorlu ve yorucu bir iştir. Bu sebeple insanlar öncelikle güvenilir nakliyat firmalarından destek alırlar. İstanbul Ankara evden eve nakliyat firması arayışı ile beraber merak edilen diğer konu ise ev taşıma fiyatlarıdır. Mesafenin artması fiyatın da artması anlamına gelir. Bu sebeple öncelikle internet üzerinden daha sonra ise bilindik firmalar tarafından fiyat araştırması yapmak gerekir. Firmalar, evden eve nakliyat fiyatları belirlerken mesafe, ev eşyasının fazla olması ve diğer hizmetleri de içerisine koyarak ortaya bir fiyat listesi çıkarırlar. İstanbul’dan Ankara’e ev taşırken eşyaların güvenliği bakımından istenilen sigorta hizmetleri de eklenince fiyatlar artabilir. Bu nedenle hem doğru firma seçimi hem de uygun fiyatlarda ev taşımak isteyenlerin tecrübeli firmalardan yardım alması gerekir.

FİYAT HESAPLAAnkara Nakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma2.500 – 3.500 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
2+1 Ev Taşıma3.000 – 4.000 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
3+1 Ev Taşıma4.000 – 5.500 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
Ofis Taşıma3.000 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺

İstanbul Ankara Nakliye Ücretleri

İstanbul Ankara nakliye ücretleri taşınacak ev eşyasına göre farklılık gösterir. 1+1 ev eşyasının taşınması ile 3+1 ev eşyalarının taşınması aynı şartlarda ve aynı fiyatlarla olmaz. Aynı şekilde kısa mesafe nakliye ücreti ile uzun mesafe nakliye fiyatları da farklılık gösterir. Net fiyat bilgisi için ücretsiz fiyat teklifi isteyin. Eşyalarınızı yerinde kontrol edip en uygun şartlarda en uygun Ankara nakliyat fiyatları ile eşyalarınızı taşıyalım.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 17502

Etiketler:

En İyi İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Firması

En uygun İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al