Eşya depolama İstanbul ev eşyası depolama şirketi güvenli depolama alanlarında temiz depo bölümleri ile kilitli oda depo alanları sunar. Aylık kiralık depo uygun fiyatlarla sunulmaktadır. İstanbul’un en iyi depolama hizmetini İstanbul’un en eski ve en köklü nakliyat depolama şirketinden alın.

Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmetlerinde günümüzde gelinen nokta ev sahiplerinin, işyeri sahiplerinin her türlü eşyasını güvenle bırakabileceği bir ortam oluşturmaktadır. Bu konuda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda modern bir yapı oluşturarak ihtiyaçlarınıza maksimum derecede karşılık vermekteyiz.

Eşya depolama İstanbul kiralık depo aylık depo kiralama hizmeti
Eşya depolama İstanbul kiralık depo aylık depo kiralama hizmeti

İstanbul Eşya Depolama Firması

Eşya depolama da en önemli hususların başında gelen düzenli ve güvenilir ortam seçme hakkınızı en güzel şekilde uygulamanızı sağlıyoruz. Evinizde veya işyerinizde koymaya veya kullanmaya imkan oluşturamadığınız fazla eşyalarınızı saklamak ve muhafaza etmek amacıyla eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Pratik Ev Depolama Hizmeti

Güvence altında eşyalarınızı arkanızı dönüp gidebileceğiniz ortamı hazırladığımız için bu konuda iddialı çalışmalar gerçekleştirdiğimizi en başta belirtmek istiyoruz. Eşya depolama konusunda avantajlar sunarken bu avantajlardan yararlanmanız için de kolaylıklar sunmaktayız. Özellikle güvenlik konusunda evinizden uzak kalacak eşyalarınıza nem, rutubet ve diğer doğal afetlerden korunma imkanı oluşturmaktayız.

Sürekli aklımızda kalacak eşyaları özellikle çalınma riskine karşılık, yangın riskine karşılık, sel riskine karşılık koruma altına almaktayız. Aynı zamanda bu tür olumsuzlukların ortaya çıkabileceğini düşünerek eşya sigortalama işlemini eşya depolama hizmetlerinde daha ayrıntılı ve daha avantajlı bir şekilde uygulamaya koymaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında evini şehir dışına taşıyacak halkımız için de kısa süreli veya uzun süreli kiralık depo alanı sunuyoruz.

Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Eşya deposunda herhangi bir hareketin olmaması hasar oluşmasını engelleyici için sadece nem, rutubet, çalınma, sel, deprem gibi durumlarda ortaya çıkacak hasarlar kasko değerleri üzerinde eşyaları sigorta kapsamına alınmasına neden olmaktadır. Bu tip çalışmalarda herhangi bir sorun ortaya çıkarmamak için bütün hizmetler ve araştırma, muayene ve kontrol işlemleri ücretsiz ekspertiz hizmeti karşılığında sigortama faaliyeti ortaya çıkarılmaktadır. Bunun yanında eşyaların depolama maliyeti tamamen müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

Güvenli Ofis Depolama Şirketimiz Büro Eşyaları Depolar

İşyeri şirket ve ofis gibi kurumsal yapıların zaman içerisinde taşınmaları veya başka şehirlere taşınmaları için özel destek çözümler geliştiriyoruz. Bunların başında ofis taşımacılığı hizmeti gelmektedir. Aynı zamanda ofis depolama hizmeti de sunuyoruz. Hem nakliyat dem depolama hizmetini tek firmadan alırsanız daha avantajlı olursunuz.

Özel Eşya Depolama Şirketleri Tavsiye

Yüksel kira bedeli oluşturmamak adına eşyaların boyutu kalacağı süreye bağlı olarak eşya depolama ücreti belirlenmektedir. Ev taşıma evden eve nakliyat hizmetlerinde eşya depolama hizmetinin oluşması eşya sahipleri için ayrı bir kolaylık oluşturmaktadır. Bu nedenle eşya depolama hizmetleri sırasında eşya asansörü kullanımı, sigortalama hizmetleri, paketleme hizmetleri, istifleme hizmetleri detaylı ve güzel bir şekilde sunulmaktadır.

Fazla olarak belirlemiş olduğunuz eşyaların depolama hizmetinden faydalanabilmesi için özellikle bizim depolarımızı önceden kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü memnuniyet verici şekilde oluşturulmuş modern bir yapı içerisinde depolama hizmeti sunan odalar özel koruma imkânlarını ortaya çıkarmaktadır.

Barkotlu Temiz Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama çalışmaları yaparken müşterilerimize memnuniyet sağlayabilecek en dinamik hareket tarzını ortaya koymaktayız. Öncelikle hijyenik temiz nakliyat ekip ve ekipmanlarının yanı sıra temiz depolama alanları da sunarak müşterilerimizin sağlığını düşünmek durumundayız. Buna yönelik hazırlıkları da gerçekleştirip planlıyoruz. Bunun için öncelikle eşyaların âdeti, büyüklüğü ve depolama sahaları konusunda geniş bir doküman hazırlanmaktadır. Hazırlanan doküman sonucunda eşyalar cinsine ve büyüklüğüne göre ayrı ayrı paketlenerek depolardaki yerlerine özel istifleme elemanları tarafından yerleştirilmektedir. Depolaması yapılması gereken paketlerin üzerlerine kesinlikle isimleri ve muhteviyatı belirtilerek istifleme sırasında altta kalacak malzemelerin durumu planlanmaktadır. 

Yapılan planlar doğrultusunda detaylar göz önünde bulundurularak yapılan listeler eşya sahipleri ile imza altına alınmaktadır. Malzemelerin rüzgar, su, sıcaklık, toz, nem gibi durumlardan korunabilmesi için sağlanan bütün detaylar müşterilerimizin kontrolü altında denetim mekanizması çalıştırılmaktadır.

Güvenli Aylık Depo Kiralama Şirketi

Özellikle evden eve nakliyat firması adına leke getirecek herhangi bir çalışma oluşmaması için eşya depolama firması kapsamında da en değerli ve hassas çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Depolama hizmetlerine karşın yapılan bütün hizmetlerin belirli bir bedel karşılığında yapılması ve bu ekonomik boyutlu oluşması için elimizden gelen bütün hassas çalışmayı ekspertiz denetiminde gerçekleştirmekteyiz. Özellikle eşya depolama fiyatları belirlerken evden eve nakliyat fiyatları dahil bir çalışma prensibi oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Şehir içi nakliyat dahil depolama işlemi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Şikayetleri

Güvenli ve korunaklı İstanbul eşya depolama alanlarına yerleştirilen malzemelerin giriş ve çıkışını kolaylaştıracak bütün yollar düşünülmüştür. Buna göre depoda birçok noktada eşya indirme bindirme kapıları oluşturulmuştur. Buralarda emniyetin üst seviyelerde tutabilmesi için kapılar çit korumalı olarak emniyet altına almıştır. Camlar çift yönlü olarak ve havalandırma mazgalları hava ve su sızdırmaz şekilde koruma sağladığı için bu konuda herhangi bir tereddüt yaşanmasına gerek yoktur.

Özellikle eşya depolama fiyatları konusunda şikayet konusu oluşmaması herkesin içinin rahat olabilmesi için gerekli detaylar ve açıklamalar yapıldıktan sonra fiyatlandırma aşamasına geçilmektedir. Günümüzde eşya depolama hizmetlerini en uygun fiyata yapan eşya depolama şirketi olarak yaptığımız çalışmalarla garantili ve kaliteli hizmetler sunduğumuzu iddia ediyoruz. Bu iddialı çalışmalarımızı yakından tanımak isteyen ve görmek isteyen faydalanmak isteyen bütün müşterilerimize kapımız sonuna kadar açıktır.

Uygun Eşya Depolama Fiyatları Tarifesi

Eşyalar evlerden alınıp depolara getirilmesi, depolardan alınıp evlere transferinin yapılması yine evden eve nakliye firmamızın sorumluluğundadır. Bu nedenle fiyat belirlemesi yaparken bütün bu çalışmaları kaplayacak bir fiyatla ortaya  çıkarmaktayız. Ekspertizlerin gerçekleştirdiği değerlendirme sonucunda eşya sigortalama işlemi yapılırken depoda kalacak süre dahilinde ortaya çıkabilecek bütün olumsuzluklara karşılık sigortalama işlemi yapılır. Yapılan çalışmalarda özellikle yüksek katlı depoların kullanımında eşya asansörü devreye sokularak eşyalar en kısa yoldan odalara transferi yapılmaktadır.

İndirimli İstanbul Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Özellikle sigortalı eşya depolama çalışmalarını gerçekleştiren firmamız bugüne kadar ortaya çıkmış hiçbir soruna karşılık ödeme yapmama gibi bir sıkıntı ortaya çıkarmamıştır. Bunu gerçekleştirmek amacıyla da en güvenilir, en sağlam altyapısı oluşturulmuş sigorta şirketleri ile çalışma yapmaktadır. Yapılan çalışmalarda oluşturulan poliçelerin içeriği en detaylı bir şekilde müşterilerimize anlatılmakta ve ortada sorun oluşturabilecek hiçbir soru işareti kalmamasına özen gösterilmektedir.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 21753

Etiketler:

En İyi Eşya Depolama Firması

En uygun Eşya Depolama fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al