Ev taşıma İstanbul ev taşıma firmaları içinde en iyi en güvenli kurumsal profesyonel ev taşımacılığı yapan nakliye şirketiyiz. İstanbul’da 1+1 ev taşıma, 2+1 ev taşıma, 3+1 ev taşıma, 4+1 ev taşıma gibi farklı oda sayıları için özel kapsamlarda çözümler geliştiriyoruz. Bizi tercih eden halkımız için en iyiyi ve en güzeli faydalı olacak şekilde karşılıklı onay ile gerçekleştiriyoruz.

Ev Taşıma

Evden eve nakliyat firması müşterileri ile kurmuş olduğu bağ sayesinde profesyonel çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Özellikle firma olarak bir aile anlayışı çerçevesinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Durum böyle olunca ev taşıma işlemlerinde hassasiyetimiz daha da artmaktadır. Özellikle ev eşyalarının ve ofis eşyalarının taşınmasında her zaman sigorta ve kasko işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Çünkü emanet aldığımız eşyaları kendi eşyamız gibi sahiplenmekte bu hassasiyetle mükemmel bir taşıma planı yapmaktayız.

ev taşıma İstanbul ev taşıma firması kurumsal ev taşıma şirketi
ev taşıma İstanbul ev taşıma firması kurumsal ev taşıma şirketi

Yapılan planlar dahilinde ücretsiz ekspertiz hizmetinin eşya paketlemenin, eşya taşımanın, eşya asansörü kullanmanın bütün detayları oluşturulmaktadır. Bu detaylı çalışmalar sayesinde özellikle müşterilerimizin evden eve nakliyat firmasından beklentilerini maksimum seviyede karşılıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Ev Taşıma

Önce yerinde muayene çalışmalarını ev ortamında gerçekleştiriyoruz. Evin odalarında bütün eşyaları tek tek inceleyerek ücretsiz nakliyat ekspertiz uygulaması yaparak sigortalama kapsamına alınacak eşyaların değerlerini, paketleme malzemelerini, araç büyüklüğünü ve taşınacak zaman planlaması en ince ayrıntısına kadar hesaplamaktayız. Bu hesaplamalar yapılırken aynı zamanda evden eve nakliyat çalışması kapsamında oluşacak evden eve nakliyat fiyatları da net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Özel olarak gerçekleştirdiğimiz eşya paketleme işlemlerinde özellikle özel elemanlar kullanıyoruz.

Eşya depolama hizmetini ev eşyası taşıma çalışmalarında hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında yeni evin hazır olmaması veya kiralama konusunda sıkıntıların çıkması durumunda eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulacaktır. Bu düşünceyi ve bu beklentiyi yerine getirebilmek için özel eşya depoları kullanılarak ev eşyası depolama işlemleri titizlikle yapılmaktadır. Özellikle beyaz eşyalar, mobilyalar ve diğer aksesuarlar ayrı ayrı depolama işlemine tabi tutulmaktadır.

Ev Taşıma Firmaları

Ev taşıma sırasında özellikle balkonlardan eşyaların sorunsuz bir şekilde kamyonlara ulaştırılması veya kamyonlardan eve balkonlardan ulaştırılması eşya asansörü sayesinde yapılmaktadır. Teknolojik donanım maksimum seviyede oluşturulmuş eşya asansörleri kullanılarak ev eşyası taşıma işlemlerinde zahmetsiz ve kolay aynı zamanda emniyetli bir taşıma işlemi oluşturmaktadır.

Eşya asansörü kiralama faaliyetlerini tamamen firmamız üstlenmektedir. Bu tür çalışmalar içerisinde eşya sahiplerine ayrıca eşya asansörü kiralama veya teknik eleman bulma gibi konularda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Montaj ve demontaj işlemlerinde teknik donanımlı elemanlar kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz bu elemanlar mobilyaların montajlarında veya elektronik eşyaların kurulumunda hassas çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar çerçevesinde ofis eşyaları da aynı hassasiyetle taşınmaktadır.

Ev Taşıma Şirketleri

Taşınan eşyaların yerinden sökülmesi tekrar yeni yerleşim yerine montelenmesi sırasında firmamızın kalitesini zedelemeyecek elemanlar kullanmaktadır. Özellikle şehirler arası nakliyat çalışmalarında uzak bölgelerde teknik eleman tedariki konusunda en güvenilir evden eve nakliyat firmaları ile irtibata geçilerek önceden tedarik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda ev eşyası taşıma için taşıma elemanların bulunması, taşıma hizmetinin alınması, eşya asansörü kiralanmasını müşteri hizmetlerini vasıtasıyla önceden gerçekleştirilerek eşyalar yerine ulaştığında hızlı bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Şehir içi nakliyat yapılan çalışmaların özellikle müşterilerimizin beklediği potansiyeli yerine getirebilmesi için planlanan zamandan daha önce yapılmasına özen gösterilmektedir. Acele yapılan işlerin herhangi bir aksaklık ortaya çıkarmaması için profesyonel çalışmalarımızı genellikle müşterilerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı Ev Taşıma

Ev eşyası taşıma, eşya sigortalama çalışmalarını titizlikle yürütmekte ve detaylı bir poliçe hazırlamaktayız. Taşınan eşyaların eşya sigortalama faaliyeti kapsamında kasko değerlerini ücretsiz ekspertiz hizmeti ile belirlenmiş olması bu konuda herhangi bir kayba uğramadan her türlü hasara karşılık garanti sağlanmış olacaktır. Garantili sigortalı nakliye sözleşmesi yapılarak taşınan eşyaların özellikle müşterilerimizin beklentisini karşılayacak şekilde olması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Şehirler Arası Ev Taşıma Firmaları

Şehirlerarası taşıma işlemleri sırasında özellikle uzun mesafe gidecek eşyaların araçlara istiflenmesi sırasında uzman personel görev yapmaktadır. Eşya taşıma işlemi sırasında araçlara eşya asansörü ile eşyalarının gönderilmesi sırasında kabinlere yerleştirilmesi daha iyi titizlikle yapılmaktadır. Yapılan bütün çalışmalar sayesinde geçmişten bugüne herhangi bir olumsuzluk ortaya çıkarmadan işlem yapmış olmamız evden eve nakliyat yorumları konusunda da herhangi bir şikayet konusu oluşmadığını açıkça gösterecektir. Eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi kadar önemli olan bir başka konuda paketleme işlemidir.

Ev Eşyası Taşıma Fiyat

Eşyaların paketlenmesi yapılırken özel ambalaj malzemeleri kullanmakta ve bunları özenle paketleyerek her türlü harekete karşı dayanıklı hale getirmekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetleri gerçekleştirme konusunda ev sahiplerinin en çok kafasına takılan konu evden eve nakliyat fiyatları olmaktadır.

Özellikle ev eşyası taşıma fiyatları konusunda ev sahiplerinin kafasında oluşan soruları en başta ortadan kaldırmak amacıyla ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarken detaylı bir çalışma yapılmaktadır. Yapılan detaylı çalışma sonucunda en net ve garantili fiyatlar ortaya çıkarılmaktadır. Verilen fiyatlar daha sonra arttırılmakta KDV oranı diye herhangi bir sorun ortaya çıkmaktadır. İşte bu tür sorunların önceden olabileceği göz önünde bulundurularak müşterilerimize bilgilendirme yapılmakta ve bu konuda elde edilen bilgilerle müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Tek Fiyatla Her şey Dahil Ev Taşıma

Birçok evden eve nakliyat firmasının eşyalar araçlara yüklendikten sonra artı KDV masrafı çıkarttıkları açıkça görülmektedir. Eşya sahiplerinin eşyaları araçlardan indirmemek ve tekrar aynı zahmetlere katlanmamak için bunu kabullendikleri görülmektedir. Aslında yapılan bu yanlış konusunda da müşteriler bilgilendirilmekte böyle bir şeyin olmayacağı garanti verilmektedir. Çünkü evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken KDV dahil, eşya asansörü sigortalama faaliyetleri dahil olacak şekilde net fiyatlar ortaya çıkarılarak müşterilerimize genel bir taşınma işleminin kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunulmaktadır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 23250

Etiketler:

En İyi Ev Taşıma Firması

En uygun Ev Taşıma fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al