Sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve nakliyat firması sigorta sözleşmeli garantili ev taşıma nakliye hizmetlerini siz kıymetli müşterileri için özenle hazırlar. Güvenle taşınmak için Evdiz Nakliyat firması yetkililerimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.

Sigortalı Nakliyat Firması

Sigortalı nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi sigorta kapsamında yapılan eşya taşıma faaliyetleridir. Firmamız İstanbul sigortalı evden eve taşıma çalışmalarında örnek davranışlar sergileyerek bu konuda akıllarda oluşan soruları en başta ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Öncelikle sigortalı evden eve nakliyat nasıl yapılır, sigortalama işlemlerinde asıl önemli olanlar nelerdir, sigortalama işlemi yapılırken nelere dikkat edilmelidir, sigorta kapsamında neler teminat altına alınır bu konularda öncelikle müşterilerimize bilgi aktarımı yapmaktayız.

sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve nakliyat ev taşıma firması
sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve nakliyat ev taşıma firması

Kaliteli Eşya Sigortalama Ve Taşımacılık Firmaları

Müşterilerimiz bu bilgilere sahip olduktan sonra eşyaları taşınırken hangi riskle karşılaştıklarında teminat bedeli olarak alacaklarını açık bir şekilde bilmektedir. Özellikle asansörlü nakliyat veya parça eşya taşıma konularında gerçekleştirmiş olduğumuz titiz çalışmalarımızı her konuda, her alanda, her kademede hassasiyetimizi koruyarak yapmaktayız. Akif taşımacılığı veya şehirlerarası taşımacılık konusunda da yapmış olduğumuz bütün faaliyet alanı sigortalı taşıma kapsamında değerlendirilmektedir. Eşya sigortalama işlemleri gerçekleştirirken müşterilerimizin mağduriyetini gidermeyi hedef almaktayız. Bunun için herhangi bir aksilik durumunda eşyaların zarar görme durumu göz önünde bulundurularak müşterilerimizin haklarını maksimum derecede koruyacak sigorta şirketleri ile irtibata geçerek bu konuda gerekli girişimlerde bulunmaktayız.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Taşıma:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Ücretsiz Ekspertizle Sigortalı Evden Eve Nakliyat Poliçesi Hazırlama

Özellikle firmamız bu hizmeti gerçekleştirirken ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların değerlendirilmesini teker teker ve müşteri gözetiminde yapmaktadır. Yapılan bu çalışmalar sayesinde özellikle müşteri gözünde en değerli olan eşyalar öncelikle sigorta kapsamına alınmaktadır. Evden eve nakliyat firması olarak gerçekleştirmiş olduğumuz bütün taşıma hizmetlerinde öncelikle yapılması gereken sigorta poliçelerinin müşterilerimizle birlikte eşyaları yerinde muayenesi sırasında gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında hasar tespit çalışmaları yapılırken de müşteri gözetiminde bütün detaylar ele alınmaktadır.

Bütün takiplerin en iyi şekilde yapılabilmesi eşyaların hasar durumunun en ince ayrıntısına kadar incelenerek ortaya çıkarılması firmamız tarafından kalite politikası çerçevesinde yapılmaktadır. Çünkü herhangi bir hasar durumunda müşterilerimizin olumsuz bir durumla karşılaşması firmamızın imajını zedeleyecektir. Geçmişten bugüne kurulduğumuz andan bugünkü seviyemize gelinceye kadar sigortalı taşıma hizmetlerinde hiçbir aksaklık ortaya çıkarmadığımızı yapmış olduğumuz çalışmalardan ve müşteri yorumlarından görebilirsiniz.

Taşıma Öncesi Eşya Sigortalama Yapan Nakliyat Firmaları

Taşıma öncesi yapılması gereken sigorta işlemlerini özellikle en uygun sigorta şirketleri ve en ekonomik sigorta bedelleri ile gerçekleştirmekteyiz. Taşıyıcı sorumluluğu anlayışı çerçevesinde yapmış olduğumuz sigortalı nakliyat işlemlerinde özellikle bu işlemin olması gerektiğini kabullenmiş bir firma olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sigorta hizmetleri kapsamında eşyaların taşınması yapılırken oluşabilecek hasar ve herhangi bir aksaklığa karşı mağduriyet giderici önlemler alınmaktadır. Eşya sigortalama faaliyetlerinde sadece eşyaların çarpma, sürtünme veya taşıma esnasında oluşacak riskler sınırlı olarak değerlendirilmez. Bunun yanında deprem, sel, terör gibi yol güzergahında da ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda sigorta kapsamına alınmaktadır.

Evde Eve Eşya Sigortalama Çeşitleri Nelerdir

Evden eve nakliyat çalışmalarında yapılan sigortalama işlemleri yalnızca bir çatı altında toplanmıştır. Fakat farklı amaçlara hizmet eden çalışmalardan oluşmaktadır. Bu çalışmaların en başında taşıyıcı sorumluluk sigortası gelmektedir. Bu sigortalama işlemini yaparken özellikle eşyaların başına gelebilecek bütün aksaklıklar düşünülerek en ince detayına kadar ele alınmaktadır.

Sigortalı Ev Taşıma

Taşıyıcı sorumluluğu çerçevesinde yapılan sigortalama işlemleri özellikle taşınma sırasında gerçekleşecek bütün faaliyetlerin ele alındığı açıkça görülmektedir. Firmamız özellikle evden eve nakliyat çalışmalarında bütün planlamayı müşterilerimizin memnun olabileceği faaliyet alanı oluşturarak gerçekleştirmektedir. Bütün eşyalar müşteri mağduriyetini maksimum seviyede karşılayacak şekilde sigorta kapsamına alınmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Eşya Depolama

Eşya depolama sigortası eşya depolama işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek bütün riskler göz önünde bulundurularak depoya giren eşyalar sigorta kapsamında ikinci bir koruma altına alınmaktadır. İkinci bir koruma altına dememizin sebebi depoların %100 eşyaları maksimum derecede koruyabilecek şekilde hazırlanmış olması zaten başlı başına bir güvenlik unsuru oluşturmaktadır. Bunun yanında evden eve nakliyat hizmetlerinin daha güvenli ve emniyetli bir şekilde gerçekleşebilmesi için depolarda ortaya çıkabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalama kapsamına alınmaktadır. Eşya sigortası evden eve nakliyat hizmetleri yürütülürken araçların herhangi bir teknik arızadan dolayı ortaya çıkarabileceği hasarlar bu kapsamda değerlendirmektedir. Araçların kaza yapması veya araçlarda çıkan yangın eşyaların araçların teknik donanımlarda ortaya çıkan hasardan dolayı zarar görmesi kapsamında maddi ödeme yapılmak amacıyla bu tip sigortalama kapsamına alınmaktadır.

Güvenilir Sigortalı Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat çalışmalarının temel unsuru olan şehir içi ve şehirlerarası eşya taşımacılığı konusunda öncelikle sigortalama faaliyetlerinin detaylı bir şekilde yapılmasını kendimize görev bilmekteyiz. Bu görevi nakliyat çalışmalarında söz verdiğimiz şekilde gerçekleştirmek belirttiğimiz şekilde tamamına erdirmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Sorunsuz, güvenilir, emniyetli ve hızlı bir şekilde nakliyat hizmetleri gerçekleştirirken bütün yorgunluğumuzu müşterilerimizin eşyalarını koruma üzerine uygulamaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası Sigortalı Nakliyat Firmaları

İstanbul Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmet bölgeleri aşağıda listelenmiş olup tüm İstanbul geneli ve Türkiye geneli güvenli konforlu taşımacılık hizmeti için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Ekspertiz Sigortalı Nakliye Poliçesi

Bu yoğun çalışma temposu içerisinde eşyaların paketlenmesi, eşya asansörü kullanarak araçlara taşınması, montaj ve de montaj işlemlerinde ortaya çıkabilecek hasarlar hepsi en başta düşünerek çalışma gerçekleştirilir. Bu çalışmalar esnasında istem dışı ortaya çıkabilecek bütün zararlar sigortalı nakliyat kapsamı dahilinde maddi ödemeler yapılarak karşılanmaktadır. Eşyaların ekspertiz tarafından verilen değeri üzerinden sigorta bedelleri ödenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Sigortası Primleri

Evden eve nakliyat sigortası yaparken özellikle sigorta kapsamına alınacak bütün hususlar detaylı bir şekilde poliçelere işlenmektedir. Sigortalı nakliye şirketi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz sigortalı taşımacılık faaliyetlerinde özellikle eşyaların taşınması sırasında ortaya çıkabilecek hasarlar sigorta kapsamına alınarak bu konuda eksiklik ortaya çıkmasını engellemekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Sigortalı nakliyat fiyatları taşınacak eşyaların teminatla taşınmasını sağlamak amacı ile alın sigorta poliçe ücretidir. Evdiz nakliyat şirketi olarak bütün taşıma işlemlerinde gönüllülük esasına göre nakliyat sigortasını ücretsiz uyguluyoruz. Sorumluluk bilincimiz gereği tüm işlemleri anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında sözleşmeli şekilde yapmaktayız.

Nakliye Ücretleri Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücretleri
Parça Eşya Taşıma Fiyatı 6.000 – 8.000 tl 2.000 tl
1+0 Ev Taşıma Fiyatı 10.000 – 12.000 tl 2.000 tl
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 10.000 – 14.000 tl 2.500 tl
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 14.000 – 18.000 tl 3.500 tl
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.000 – 19.000 tl 4.000 tl
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 30.000 tl 6.000 tl
5+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 35.000 tl 8.000 tl
Villa Taşıma Fiyatı 20.000 – 30.000 tl Teklif Al
2024 Güncel Sigortalı Nakliye Ücretleri Listesi

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

Sigortalı evden eve nakliyat ücretleri listesi yukarıda belirtildiği gibidir. İstanbul’da ve tüm Türkiye geneli yapacağımız taşıma işlemlerinde sigortalama yapıyoruz. Ev taşıma işlemlerinde 1.000 tl ye kadar olan olası zararlarınız firmamız tarafından karşılanır. Bin tl üstü olası zararlar ise anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında karşılanmaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sigortası nedir ne ise yarar?

Nakliyat sigortası tanımı ve kapsamı; demir yolu, hava, deniz ya da kara yolu ile yapılan taşımacılıkta olabilecek zararlara karşın, taşınan eşyaların korunmasıdır. Hasar alma durumunda, zararın karşılanmasını sağlayan işlemdir.

Nakliyat sigortası neleri kapsar?

Nakliyat Sigortası; kara, deniz, hava ve demir yoluyla bir yerden başka bir yere taşınan yükün, taşınması sırasında olası tehlikelerden kaynaklı hasarların teminat kapsamında telafisini sağlar.

Nakliyat sigortası zorunlu mu?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk şart yoktur. Buna rağmen önleyici bir tedbirdir. Evdiz nakliye şirketimiz bu tedbiri sizler için alır ve tüm taşıma işlemlerinde ücretsiz olarak uygular.

Evden eve nakliyat sigortası nasıl yapılır?

Evden eve nakliyat sigortalı ev taşıma işlemlerinde yapılır. Ev eşyalarının taşınma aşamalarında nakliye aracına yüklenmesinde ve kara yolunda seyir halinde taşınmasında yazılı sözleşme ile yapılır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 16407

Etiketler:

En İyi Sigortalı Nakliyat Firması

En uygun Sigortalı Nakliyat fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al