Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı şirketi olarak İstanbul’da kurumsal şirketlere profesyonel ofis taşıma en iyi ofis taşımacılığı hizmetini hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz. İstanbul’un en eski ve en köklü ofis taşımacılığı şirketi ile taşınmaya hazırsanız başlayalım.

Ofis Taşıma Şirketi

Geniş ve aynı zamanda profesyonel taşıyıcı ekiplerimiz, ekspertiz hizmeti veren elemanlarımız, paketleme işlemi yapan çalışanlarımız her konuda kaliteyi yansıtacak çalışmalar yapmaktadır. Özellikle ofis taşımacılığı sektöründe her şeyden önemli olan iş yerinin kurulumu zaman konusunda hassas değerlendirilmesi gereken bir anlayış olduğunu benimsemiş durumdayız.

Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı işyeri şirket taşıma nakliye firması
Ofis taşıma İstanbul ofis taşımacılığı işyeri şirket taşıma nakliye firması

Ofis ortamın tamamen ticari bir amaç ortaya çıkaracağı için zaman kaybının nakit kaybı oluşacağını düşünüyoruz. Bu anlayış çerçevesinde ofis taşımacılığı alanında özellikle yetkili personelimiz ilk çalışma olarak yerinde muayene gerçekleştirmektedir. Yerinde muayene işlemi gerçekleştirildikten sonra ofis taşımacılığı alanında ev taşıma evden eve nakliyat fiyatları açık ve net bir şekilde belirlenmektedir. Bu aşamadan sonra ofis sahibi eşya sahipleri ile anlaşma sağlamaktadır.

Güvenli İstanbul Ofis Taşıma Firması

Ofis eşyalarını taşırken özellikle sigortalı ofis taşıma işlemini kesinlikle gerçekleştirmekteyiz. Ofis sahiplerinin sigorta istemesi işlemini kesinlikle gerçekleştirmekteyiz. Ofis sahiplerinin sigorta istememesi durumunda dahi bunun gerekli olduğunu yol güzergahında her şeyin ortaya çıkabileceğini ön görerek kesinlikle eşya sigortalama işlemini ihmal etmiyoruz. Nakliyat sözleşmesi kapsamında da ofis taşımacılığında bütün detayları kaleme almaktayız.

Çelik Kasa Araçla Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı için özel dizayn etmiş olduğumuz araç filomuz içerisindeki son model kapalı çelik kasa araçlarımız özel işyeri eşyalarına yer açacak şekilde geniş ve ferah bir ortam oluşturmaktadır. Eşyaların yol güzergahında sarsıntı ve diğer yağmur, kar, nem gibi durumlardan zarar görmemesi için gerekli tedbirler alınmıştır.

Sarsıntı için araçlarının süspansiyonları özel olarak dizayn edilmiş, diğer sızdırmazlık işlemleri için tamamen izole edilmiştir. Ofis eşyaları şehir içi taşımacılık sektöründe gerçekleştirilecek ise kısa mesafe dahi olsa eşya paketleme işlemleri özenle yapılmaktadır. Şehir içinde asansörlü nakliyat aracı kullanımı gerektiren yüksek binalara kesinlikle eşya asansörü kurularak eşyalar araçlara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Ambalajlı Ofis Taşıma

Eşya paketleme işlemlerinde ofis eşyaları tek tek özel ambalajlar ile paketlenmektedir. Kolilerin araları izole edilecek şekilde yerleştirilmektedir. Elektronik eşyalar teknik ekip tarafından tek tek sökülmekte, tekrar aynı düzen içerisinde eşya sahiplerinin ve ofis sahiplerinin fikirleri doğrultusunda montajları yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı şehirlerarası platformda gerçekleşecek ise ofis montajı konusunda profesyonel elemanlar kiralanarak bu işlem titizlikle gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası platformda gerçekleştirilen özel ambalajlı ofis taşımacılığı konusunda eşya asansörü kiralama çalışmaları tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda ele alınan şehirler arası nakliyat çalışmalarında hamal hizmeti veren firmaların geçmişi incelenir ve buna göre gerekli hamal ve taşıyıcı eleman temini yapılmaktadır.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Yapılan çalışmaların firmamızın kalitesini zedelememesi için her adım müşteri hizmetleri ve yönetim kadrosu tarafından adım adım izlenmektedir. Aynı zamanda araç takip sistemi kullandığımız için ofis sahipleri ve eşya sahipleri araçların nerede olduğunu, ne durumda olduğunu, hangi saat ve zaman içerisinde yeni ofisin önünde olacağını görme şansını elde etmektedir. Bu tür çalışmalar ve garantili işlemler sayesinde ofisleriniz güvenli bir şekilde en kısa zamanda arzuladığınız taşıma klasikleri uygulanarak yeni iş yeriniz kurulmaktadır.

Özel Paketle Ofis Taşıma Yapan Firmalar

Ofis eşyalarının özellikle paketlenmesi sırasında özel bir gayret gösterilmektedir. Önemli evrakların güven içerisinde ve gizlilik içerisinde taşınabilmesi için kilitli kasalar kullanılmakta ve özel koliler kullanılarak özel evraklar ve dokümanlar taşıma işlemi yapılmaktadır.

Bu tür çalışma işlemlerinde görevlendirilecek personelin güvenilir ve aynı zamanda sır saklayabilecek kapasiteye sahip kişilerden seçilmesi gerekiyor. Nitekim firmamızın bugüne kadar herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamasını sağlayan hususların başında gelmektedir. Bu tür işlemleri gerçekleştirirken özellikle firmamızdan önce müşterilerimizin memnuniyetini düşünmekteyiz.

Denetimli Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini oluşturup sonra evden eve nakliyat fiyatları kapsamında ofis taşımacılığı fiyatları ortaya çıkarılmaktadır. Ofis eşyaları ayrı ayrı ekspertiz hizmeti sonucunda sigortalama işlemine tabi tutularak kasko değerleri belirlenmekte ve oluşan hasarlar karşılığında sorgusuz sualsiz ödemeleri yapılmaktadır. Ofis ortamında bulunan masa, sandalye, mobilya, elektronik eşyalar, dijital ürünler, aksesuarlar, halı ve antika değerindeki aksesuarlar özenle paketlemekte paketleme öncesinde ekspertiz hizmeti ile sigortalama kapsamına alınmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma

Sigortalama işlemi yapılırken taşıma asansör hizmeti sırasında ortaya çıkabilecek hasarlar, araç içerisinde oluşabilecek hasarlar, terör tehlikesi, doğal afetler tamamen poliçe kapsamında değerlendirilmektedir. Bunun yanında evden eve nakliyat fiyatları kapsamında bütün detayları incelendikten sonra eşyaların hacimleri, gideceği mesafe, bulunduğu kat değerlendirilerek ofis taşıma fiyatları ortaya çıkarılmaktadır.

Garantili Ofis Taşıma

Geçmişten bugüne gerçekleştirmiş olduğumuz ofis taşıma işlemlerinde evden eve nakliyat hizmetlerini şehir içi nakliyat ve şehirlerarası platformda güvenle yapmaktayız. Güvenli ve emniyetli, aynı zamanda garantili çözümler ortaya çıkaran firmamız hizmet garantisini oluşturabilmek için kusursuz çalışmalar yapan personeli ile bu hizmeti yürütmektedir.

Personelimizin sigortalı kişilerden oluşması sağlık ve emniyet konusunda dikkatli davranmaları işlerine verdiği değeri açıkça gösterecektir. Özellikle emniyet ve kaza önleme konusunda eğitim görmüş personelin bu işlemi yapmış olması eşya sahiplerinin güvenle eşyalarını firmamıza teslim etmesini sağlayacak unsurlardandır. 

Ofis Taşıma Ücretleri

Sadece telefonda görüşülüp verilen bilgiler dahilinde fiyat verilerek kesin anlaşma oluşturmamaktadır. Birçok evden eve nakliyat firması telefonda vermiş oldukları sözleri taşınma esnasında değiştirdikleri için firma imajımızı zedelememek amacıyla bu tür çalışmaları hiçbir zaman kabul etmiyoruz. Bu tür çalışmaları gerçekleştirmemiz için öncelikle yerinde muayenenin her şeyi daha detaylı bir şekilde ortaya çıkaracağına inanıyoruz.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 19202

Etiketler:

En İyi Ofis Taşıma Firması

En uygun Ofis Taşıma fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al