Vila Taşıma İstanbul villa taşımacılığı şirketi olarak sigorta garantili uygun fiyatlarla asansörlü villa nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da villa taşıma işlemlerini alanında uzman personel kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Villa taşıma İstanbul villa taşımacılığı şirketi
Villa taşıma İstanbul villa taşımacılığı şirketi

İstanbul Villa Taşımacılığı

Evden eve nakliyat hizmetleri yürütme aşamasında villa nakliye hizmetini de firmamız garantili ve profesyonel nitelikli çalışma esaslarına dayalı gerçekleştirmektedir. Profesyonel eleman kadrosu ve teknik donanımı sayesinde güvenli, garantili, sigortalı villa taşımacılığı yapmaktayız.

Güvenle taşımış olduğumuz konut, villa, rezidans, yazlık, kışlık tarzındaki yerleşim yerlerindeki bütün eşyaları titizlikle paketlemekte özenle taşımaktayız. En başta profesyonel ekspertiz görevlendirilerek eşyaların değerlendirilmesi yapılmakta yerinde muayenesi gerçekleştirilerek sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır.

İstanbul Sigortalı Villa Taşıma

Eşya sigortalama işlemi her çalışma aşamasında gerçekleşmesini istediğimiz hususlardandır. Bu gibi konuları asla göz ardı etmeden hem eşya sigortalama, hem eşya asansörü kullanımı, hem de nakliyat sözleşmesi hazırlanması konularında titiz çalışan personelle işlerimizi yürütmekteyiz. Özellikle gelen teklifleri değerlendirme aşamasında öncelikle müşterilerin akıllarında ki oluşan sorulara en güzel cevapları oluşturuyoruz. Villa taşımacılığı alanında şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız aynı zamanda şehir içi konumda da aynı titizliği ve hassasiyeti göstermektedir.

sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve nakliyat ev taşıma firması
sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve nakliyat ev taşıma firması

Villa taşınma alanında özellikle değerli müşterilerimizin memnun olabileceği hizmeti ortaya çıkarabilmek için özveri ile çalışmaktayız. Kurumsal nitelikteki firma yapımız profesyonel çalışma yetkisine ve yeteneğine sahip ekiplerimiz eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.

Evden Eve Villa Taşıma Firması

Eşyalarınızın evinizden villa tarzı konutlardan uzman ekiplerimiz tarafından alınmasını, incelenmesi, paketlenmesi ve taşınması hassas bir şekilde gerçekleşmektedir. Tüm güvenlik tedbirleri alındıktan sonra eşyaların zarar görmemesi için bütün detaylar planlı bir şekilde oluşturulmaktadır. En ince koruma yöntemleri dikkate alınarak taşıma işlemleri yapılmaktadır. Yapılan çalışmalarda özellikle kalite politikasını asla atlamadan elemanlarımız titizlikle yapmış olduğu bu çalışmalar içerisinde müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda her teklifi, her dilek ve isteği, arzu ve beklentiyi mükemmel bir şekilde karşılamaktadır. 

Güvenli Villa Taşıma Şirketi

Nakliye ekiplerimiz müşterilerimizin dilediği yerde dilediği zaman aralığında bulunarak istediği saat ve gün içerisinde eşyalarını almak ve yerine teslim etmek konusunda hassas çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin eşyalarının sökülmesi ve takılması esnasında gerekli titizliği göstermekteyiz. Bütün çalışmalar boyunca eşya sahiplerinin eşyalarının başında olması ve nasıl taşındığını görmesi nasıl taşındığını görmesinin yanında söküm ve takım işlemlerinin nasıl yapıldığını gözlemleyerek arzulamış olduğu şekilde gerçekleştirilmiş olması bu konuda şeffaf çalışmalarımızı açıkça göstermektedir.

Garantili Villa Taşıma Firmaları

Eşyalarınız öncelikle firmamız güvencesinde nakliye sözleşmesi ile detaylı bir şekilde garanti altına alınmaktadır. 2. emniyet unsuru olarak kasko sigorta niteliğinde eşya sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır. Özellikle gerçekleştirmiş olduğumuz sigortalı villa taşımacılığı kategorisinde en güvenilir sigorta şirketlerinin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanmanızı sağlamaktayız.

Bunun yanında villa tarzı mekanların yüksek katlarındaki eşyalar merdivenlerden veya uzak mesafelerden taşınma yerine balkon, teras veya geniş camlardan eşya asansörü yardımı ile alınmaktadır. Bunun yanında şehir içi taşınacak villa hizmetlerinde de kısa mesafe olsa da paketleme işlemleri özenle yapılmaktadır.

Villa Taşımacılığı Ve Ücretsiz Ekspertiz

Villa taşımacılığı alanında ücretsiz ekspertiz uygulaması, eşya asansörü kullanımı, eşya sigortalama faaliyetlerinin yapılması özenle takip edilmekte müşteri memnuniyeti oluşacak şekilde ayrıntılar asla gözden kaçırılmamalıdır. %100 müşteri memnuniyetine dayalı gerçekleştirmiş olduğumuz bütün hizmetlerimizin kalite politikamızı değerli kılacak şekilde oluşmasına önem veriyoruz. Özellikle müşterilerimizin mutluluğu ve taşıma esnasında ki elde etmiş oldukları kolaylık bizim için yeni bir gelişme yeni bir deneyim olmaktadır. Sizlerle gerçekleştirmiş olduğumuz profesyonel çalışma kategorisinde kaliteli, güvenli hizmet oluşturduğumuzu açıkça göstermekteyiz.

Villa Taşımacılığı Fiyatları

Günümüzde villa taşımacılığı fiyatları belirleme konusunda evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken gerçekleştirilen esaslar göz önünde bulundurulmaktadır. Bunların en başında villanın genişliği, içindeki eşya durumu, taşınacak eşyalara kullanacak araç durumu, taşınacak mesafe ana hatları oluşturmaktadır. Bunun üzerinden yapılan değerleme sonucunda eşyaların evden eve nakliyat esaslarına dayalı olarak taşıma ücretleri belirlenmektedir. En ucuz evden eve nakliyat fiyatları belirlemek aşamasında özellikle villa eşyası depolama hizmetlerinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Villa Taşıma Ve Eşya Depolama

Villalardan çıkan eşyaların fazla olması veya yeni yerleşim yerine sığmayacak olması villa taşımacılığı alanında eşya depolama hizmetini gerektirecektir. Genellikle yurt genelinde anayol güzergahında oluşturulmuş olan eşya depolama alanlarında yüksek tonajlı geniş hacimli eşyalar dahil olmak üzere en küçük minimum ağırlığa sahip veya minimum hacimlere sahip eşyalar da özenle depolama hizmeti almaktadır.

Böyle durumlarda özellikle depolarımızı isterseniz web sitesi üzerinden, isterseniz birebir yerinde inceleme yaparak eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bütün eşyalarınız depolama sırasında, taşınma sırasında veya paketleme sırasında ortaya çıkabilecek hasarlara karşılık eşya sigortalama işlemine tabi tutularak zarar ve ziyan sorgusuz sualsiz karşılanacak şekilde eşya sigortalama işlemi yapılmaktadır. 

Villa Taşıma Ve Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Villa genelinde bulunan eşyaların özellikle para kasası, piyano, antika eşyalar özel paketleme işlemine tabi tutulurken taşıma esnasında da parça eşya taşıma kategorisinde taşıma işlemi yapılmaktadır. Çünkü bu tür büyük eşyaların ev eşyası kategorisindeki diğer mobilyalarla birlikte taşınması zor olmasının yanında hacim açısından kapladığı alan farklı olacağı için değişik kategoride taşıma işlemi yapılmaktadır.

Bu işlemleri gerçekleştirirken villa taşımacılığı paralelinde  parsiyel taşımacılık aşamasında gerçekleşmesi gereken her türlü detay göz önünde tutularak transferi yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel elemanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Evden eve nakliyat paketleme firması
Evden eve nakliyat paketleme firması

Ayrıca uzak mesafelere taşınacak villa eşyalarının gittiği mekanda en kaliteli kişiler tarafından taşıma, montaj ve demontaj işlemlerine tabii olması için kaliteli hizmeti veren evden eve nakliyat şirketleri ile irtibat kurulmaktadır. Taşıma işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz firmamızda güncel gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz müşteri hizmetleri sizlere her türlü açıklayıcı bilgiyi sunmaktadır. 


Villa Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Merek Edilenler

Villa ev taşıma ücretleri ne kadar?

Villa ev taşıma ücretleri taşınacak eve göre değişiyor. Evin oda sayısı ve eşya miktarına bağlı olarak çalışan kişi sayısı ve nakliye aracı tahsis ediyoruz. Ortalama villa taşıma ücreti 3 bin tl den başlar.

Villa evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen etkenler nelerdir?

Villa evden eve nakliye fiyatları belirleyen ana unsur eşya miktarıdır. Taşınacak evin oda sayısına göre eşyalar artar buna uygun nakliye personeli görevlendiririz. Ayrıca taşıması yapılacak iki adres arası kilometre mesafesi de fiyatları etkileyen bir diğer kriterdir.

İstanbul’da villa taşıma ne kadar sürer?

İstanbul’da Anadolu yakası nakliyat ve Avrupa yakası ilçeleri başta olmak üzere villa taşıma nakliye işlemi eşyalar paketli ve ambalajlı şekilde kolilenmiş ise aynı gün başlar ve bitirilir. Eşya paketleme ve ambalajlama işlemleri tarafımızca yapılır. Eşyanızın durumuna göre süre 2-3 gün de sürebilir. Net bilgi için Evdiz Nakliye şirketimizi arayınız.

Villa taşımacılığı işlemleri sigortalı mıdır?

Evdiz evden eve nakliyat Ltd Şti kurumsal şirket olarak bütün taşımacılık işlemlerimizi sigortalı olarak yapıyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile tarafımızca sigortalama işlemleri ücretsiz olarak yapılır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 21300

Etiketler:

En İyi Villa Taşıma Firması

En uygun Villa Taşıma fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al