Kurumsal Evdiz evden eve nakliyat kurumsal tanıtım; Evdiz Nakliyat şirketi kurumsal yapısı ile İstanbul’da taşımacılık hizmetlerinde güven ve kalitenin tek adresi haline gelmiştir. Başta ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma olmak üzere şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliye alanlarında çalışmaktayız.

Hakkımızda

Nakliye hizmeti veren firmalar içerisinde, kurumsal çalışan şirketlerden yardım alınması önerilir. Bunun pek çok yönden avantajı bulunacaktır. Kurumsal çalışan firmaların verdiği hizmette, uygun kalite standartları ve değişmeyen fiyat politikaları bulunur. Fiyatı etkileyen unsurlar, nakliye yapılacak yerin mesafesi, oda sayısı ve eşya miktarıdır. Pazarlık usulü çalışmazlar ve bu firmalarda belli kriterler için eşit fiyat aralıkları bulunur. Bu durum hizmet alacak kişilere güven sunacaktır. Müşteri ilişkilerine verilen önem, hizmet alan kişilerin mutlu olmasına neden olacaktır.

Kurumsal Firmalardan Alınacak Nakliye Hizmetinin Kalitesi

Kurumsal firmalardan alınacak nakliye hizmetinin kalitesi de diğer firmalara nazaran daha yüksek olacaktır. Bu firmalarla iletişim kurmak, son derece kolaydır. Telefonla kurulacak iletişimin yanında, internet siteleri üzerinden de irtibat sağlanacaktır. Firma müşteri ile iletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra evi ziyaret edecek ve uygun fiyat bilgisi verecektir. Ayrıca bu firmalar, risk almayı sevmezler. Oluşabilecek risklere karşı önlem niteliğinde çözümleri vardır. Bu konuda her türlü tedbir alınacaktır. Sigortalı taşımacılığın önemine inanırlar. Bu nedenle, firma olarak karşı tarafa riski sigortalayarak güvence veririler.

Sektörde Hizmet Veren Kurumsal Nakliyat Şirketleri

Sektörde hizmet veren, kurumsal çalışan firmalar içerisinde, şirketimiz de tercih edilecek niteliktedir. Şirket çalışanları, alanında uzun yıllar görev yapmış deneyimli kişilerdir. Taşınma gününden önce yapılacak ücretsiz keşif ziyareti, eşyaların taşınmasına ilişkin koli temini için önem taşıyacaktır. Hem kaliteli hem de rahat bir taşınma hizmeti sunulacaktır. Sigortalı nakliyat ile güvenli taşımacılığın önemine inanan firmamız gerek ev gerekse ofis taşımacılığında eşya sigortası yapacaktır. Hizmet veren personelimiz, kırılacak cam eşyalar, porselen veya beyaz eşyalar için uygun nitelikte ambalaj tedarik edecektir. Uygun taşıma yöntemleri ile eşyalar taşınma sırasında zarar görmeyecektir.

Rahat Taşınma İçin Deneyimli Nakliyat Firmalarının Tercihi

Rahat ve sorunsuz taşınma için firmamızdan hizmet alınması önerilir. Eşya taşımacılığında nakliyat araçları da uygun büyüklükte olmalıdır. Firmamız bu konuda uygun araç ve ekipmana sahiptir. Asansörlü taşımacılık sistemleri de firmamızın sunduğu bir başka hizmettir. En rahat ve pratik çözümler için, uzun yıllar hizmet vermiş olan nakliyat şirketimizden hizmet alınması önerilir.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 15752