Taşınma kolisi nereden bulunur İstanbul’da taşınma kolisi nereden temin edilir. Ev taşımak için koli nereden alınır?

Taşınma Kolisi Nereden Bulunur?

Taşınma kolisi nereden bulunur? Nakliyat araçlarının uygun büyüklükte olması, eşyaların hasar almadan taşınması için önemli hususlardır. Sağlam koliler içerisinde taşınan eşyaların korunaklı ambalajlarda nakliyesi eşya hasarlarını önlemektedir. Anlaşma yapılan İstanbul nakliye firmaları, koli tedarik işini yapacaktır. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli, kişisel imkânlarla yapılacaksa kolilerin önceden tedarik edilmesi önem taşır.

Taşınma kolisi nereden bulunur ücretsiz ev taşıma kolisi
Taşınma kolisi nereden bulunur 10 pratik yer önerisi ücretsiz ev taşıma kolisi

Taşınma Kolisi Nereden Bulunur? 10 Pratik Yer Önerisi

Taşınma kolisi nereden bulunur? 10 Pratik yer önerisi sizler için araştırdık. Koli tedarik etmek için öne çıkan adresler, mal ve hizmet sektöründe çalışan firmalardır. Ticari firmaların yük ve eşya taşımada kullandığı koliler bu işler için son derece uygundur. İlk akla gelenler, market, beyaz eşya satıcıları, manav, kargo firmalarıdır.  Bunun yanı sıra nalburlar, mobilya mağazaları, oyuncakçılar, elektrikli ev aleti satanlar, bakkal ve pazarcılar da bir diğer koli tedarik firmalarıdır.

  • Mahalle Bakkalı
  • Elektronik Eşya Mağazaları
  • Mahalle Nalburları
  • Kargo Firmaları
  • Beyaz Eşya Satıcıları
  • Mobilya Mağazaları
  • Süpermarket Zincirleri
  • Mahalle Pazarları
  • Antikacılar
  • Oyuncakçılar

Sağlam Taşınma Kolisi Tedarik Etmek

Taşınma gününden önce hazırlıkların tamamlanması, taşınma gününün hızlı ve rahat geçmesini sağlar. Taşınmalar fazla eşyaların ayıklanması için de doğru zamanlardır. Bu zamanlarda yapılacak eşya tasnifleri ile taşınma günü daha az eşya kolisi yapılacaktır. Bu durum, gereksiz zaman ve masrafın önüne geçecektir. Eşyaların hasar almaması için taşıma haddinden fazla yük yüklenmemesi gerekir. Bu sayede kolilerin yırtılıp, eşyaların hasar alması önlenmiş olur.

 Elektronik eşya satıcılarında yer alan koliler hem daha büyük hem de daha dayanıklı olacaktır. Büyük beyaz eşyaları taşımak için kullanılan bu koliler, elektrikli dayanıklı ev eşyalarını taşımak için sağlam malzemelerden yapılmışlardır. Taşınacak olan evlerde yer alan beyaz eşyaların, elektronik mağazalarda fazla bulunan koliler ile taşınması önerilir. Tanıdık olan firmalardan koli temin etmek daha rahat olacaktır. Beyaz eşyaların bu koliler içerisinde taşınırken, naylon ve köpüklü malzemelerle sarılması da önerilir.

Market ve Bakkallardan Koli Temini

Market ve bakkallar da koli temin etmek için en çok başvurulan adreslerin başında gelir. Deterjan kolileri, gıda ve temizlik kolileri farklı büyüklük ve çeşitlerde yer alır. Büyük marketlerde temiz şekilde az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış koliler de bulunur.  Sürekli alışveriş yapılan mahallenin bakkal ya da marketinden taşınma kolisini ücretsiz temin etmek söz konusudur.

POPÜLER HİZMETLERİMİZ

Büyüklük ve karton kalınlığına göre konulacak eşya miktarı da değişir. Küçük kolilerin fazla doldurulmaması önerilir. Koli ile eşya taşımacılığında sıkı bağlamak ve kuvvetli yapıştırıcılarla bantlamak ta önem taşır. Özellikle, uzak mesafe eşya taşımacılığında dayanıklı koli seçmek önem taşır. Eşyaların cinslerine uygun şekilde koli temin edilmesi de hasarsız taşımacılık için önerilen hususlardır.

Kargo Şirketlerinden Kullanılmamış Koli Temini

Kargo şirketlerinden kullanılmamış koli bulmak da söz konusudur. Kargo şirketleri en uzak mesafelere güvenli şekilde eşya nakliyatı sağlayan firmalardır. Farklı ebatlarda yer alan koliler taşınacak ev eşyalarının cinsine uygun olarak seçilir. Tanıdık kargo şirketleri koli temininde yardımcı olacaktır. Bu sayede, nakliyatta önemli bir masraf kalemi olan koli temin işlemi ya ücretsiz ya da cüz’i ücretlerle rahatlıkla tedarik edilir. Oyuncak firmalarında da az kullanılmış taşıma kolisi bulunabilir. Büyük firmalarda yer alan koliler, çok daha fazla sayıda bulunur.

Geri Dönüşüme Katkı

Az kullanılmış koliler, eşya taşımacılığında güvenli şekilde kullanılabilirler. Market, bakkal, beyaz eşya firmaları, oyuncakçı ve  elektronik mağazalar ellerindeki böyle kolileri, ihtiyaç sahiplerine vererek israfın önüne geçerler. Kâğıt üretimi için gerekli olan malzemelerin başında gelen doğal kaynakların israf edilmemesi için tekrar kullanıma teşvik edilmesi önerilir. Ülke ekonomisi ve bireysel olarak aile ekonomisine de katkı sağlamak için firmaların kullanmadığı kolilerin taşımacılıkta tercih edilmesi önem taşır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 1873

Etiketler:

En İyi Taşınma Kolisi Nereden Bulunur? Firması

En uygun Taşınma Kolisi Nereden Bulunur? fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al