İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi şehirler arası İstanbul İzmir nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. İstanbul’dan İzmir’e ev taşıma şirketi haftanın her günü şehirler arası nakliye seferi düzenler. İzmir’den İstanbul’a ev taşıma firması olarak haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat İstanbul İzmir nakliye firması
İstanbul İzmir evden eve nakliyat İstanbul İzmir nakliye firması

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul İzmir evden eve nakliyat firması Evdiz Nakliyat şirketi olarak kurumsal profesyonel taşıma hizmetleri sunuyoruz. En iyi İzmir İstanbul evden eve nakliyat firması arayanlar için en doğru adres Evdiz Nakliyat LTD ŞTİ şirketidir. Taşınmanız için gerekli bütün tedbirleri alıyoruz. ayrıca sigorta sözleşmeli taşıma yapıyoruz. Eşyalarınız karayolunda seyir halinde kazalara karşın güvence altındadır. Taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi durumunda şirketimiz anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında zararlarınızın karşılanmasını sağlar.

Kurumsal İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi olarak sunmuş olduğumuz taşımacılık fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bunları şekillendiren farklı faktörler de vardır. Bunlardan biri eşyaların nakliyata hazır hale gelmesidir. Ancak bu durumda eşyalarınızı kendiniz nakliyata hazır hale getirecekseniz eşyalarınızın paketlenmeden önceki tüm görüntülerini kayıt altına lamalı ve firma ile paylaşmalısınız. Aksi halde eşyalarınız taşıma sırasında zarar görürse firma sorumluluğu üstünden atarak, eşyaların teslim alındığında hasar gördüğünü iddia edebilir. Elinizde bir belge olmadığı için hakkınızı da arayamazsınız. Bir diğer nokta ise asansörlü taşımacılıktır. Asansörlü taşımacılık hem taşınma hem de eşyaların yeni adresine nakledilmesinde sizlere ve nakliyat firması ekibine avantaj sağlayacaktır.

Güvenli İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

İzmir İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızı yerinde kontrol ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma planını müşterimizle birlikte yapıyoruz. Eşyaların ne zaman, nasıl ve hangi şartlarda taşınmasına karar veriyoruz. Güvenlik tedbirleri ve taşınmanın sağlığı açısından aşamaları takip ediyoruz. Resmi belge bilgi ve evrakların teminini sağlıyoruz. Sizler için her şey dahil ev taşıma hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Şirketi İle Güvenle Taşının

Size özel sunduğumuz avantajlar ile taşının. Kurumsal yapımız gereği taşınmanın tüm aşamalarında güvenlik tedbirleri almaktayız. Bizim için eşya güvenliği ve müşteri güveni her şeyden önce gelir. Sözde değil resmi yazılı sözleşmeli taşınacaksınız. İstanbul İzmir evden eve nakliyat firmaları içinde profesyonel nakliye hizmeti sunan nadir nakliye kuruluşuyuz.

 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Sigortalı Taşımacılık
 • Sıfır Paketleme Malzemesi
 • Parça Eşya Taşıma Hizmeti
 • Özel VİP Taşımacılık
 • Geniş Araç Filosu

İstanbul İzmir Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

İstanbul İzmir şehirler arası nakliyat firması olarak sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri mevcuttur. Bu hizmetlerin başında ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri gelmektedir. Kişiler için önemli bir kriter nakliye ücretleri olsa da öncesinde dikkat edilmesi gereken daha önemli noktalar vardır. Bu noktalardan biri güvenilir ve profesyonel ekiplerden oluşan bir firma ile çalışmaktır. Görüştüğünüz firmaların sizinle yakından ilgilenmesi, her an iletişimde olması, oluşabilecek her türlü olumsuzluk hakkında da sizlere bilgi vermesi firmanın işini iyi yaptığını ve aksilik yaşanması dahilinde bunların üstünden gelebileceğinizi gösterir. Güvenilir olmayan bir şehirler arası nakliyat firması ile çalışırsanız taşıma sırasında oluşabilecek tüm sorumluluklar sizin sorumluluğunuzda olabilir. Ve nakliye firması sizinle sağlıklı iletişime geçmeyebilir. Bu durumda sizlerin mağdur olmasına yol açacaktır.

İstanbul’dan İzmir’e Ev Taşıma Firması

İstanbul’dan İzmir’e ev taşıma şirketi olarak İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı yapıyoruz. Ev eşyalarının taşınmasının yanı sıra komple ev taşıma da yapıyoruz. Aşağıda sıklıkla taşımacını gerçekleştirdiğimiz ev tipi sıralanmıştır. Talepleriniz doğrultusunda size özel çözümler de sunuyoruz. İzmir evden eve nakliyat şirketi olarak İstanbul’a taşınacaklar için haftanın her günü nakliye servisimiz mevcuttur.

 • Parça Eşya Taşıma
 • 1+1 Ev Taşıma
 • 2+1 Ev Taşıma
 • 3+1 Ev Taşıma
 • 4+1 Ev Taşıma
 • Villa Taşıma
 • Yalı Taşıma

İstanbul’dan İzmir’e Ofis Taşıma

İstanbul İzmir kurumsal nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Bunların başında kurumsal firmaların ofis taşımacılığı hizmeti gelmektedir. Kurumsal taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlarla sigorta sözleşmeli olarak gerçekleştiriyoruz. Çok katlı işyeri şirket taşıma, ofis büro taşıma, şirket ve firma taşıma restoran taşıma, bayilik taşıma gibi bir çok nakliye işlemini başarıyla gerçekleştirdik. Hali hazırda başta İstanbul’un kurumsal şirketleri olmak üzere İzmir’deki bir çok bayi ve şubelerin taşımacılığını yapıyoruz.

İstanbul’dan İzmir’e Parça Eşya Taşıma

İstanbul’dan İzmir’e parça eşya taşımacılığı yapıyoruz. İstanbul’dan İzmir’e taşınacak ev eşyaları, ofis eşyaları veya kişisel özel eşyaların taşınmasını sağlıyoruz. Beyaz eşya taşıma, kanepe koltuk taşıma gibi parça eşya taşıma yapmaktayız.

İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

İstanbul İzmir nakliyat firmaları arayan yurttaşlar için İstanbul İzmir evden eve taşımacılık İzmir Nakliye. İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunan Eviz Nakliyat LTD ŞTİ kuruluşu olarak 1980 yılından bu yana garantili taşıma yapıyoruz.

İstanbul İzmir Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

İstanbul İzmir şehirlerarası nakliyat hizmetlerini özel dizayn nakliyat araçları ile taşıyoruz. İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken düzenli olarak dezenfekte edilen temiz nakliye araçları taşınacaksınız. Bütün eşyalarınız sigortalı şekilde nakledilir. Kurumsal İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi, Profesyonel nakliye ekibi, Son model teknolojik geniş araç filosu ile en uygun fiyatlarla taşının.

İstanbul İzmir nakliyat istanbuldan izmire ev taşıma şirketi
İstanbul İzmir nakliyat istanbuldan izmire ev taşıma şirketi

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Nakliye firması seçiminde kişilerin tercihini etkileyen pek çok faktör vardır. Bunlardan biri nakliyenin şehirler arası uzaklığıdır. Taşıma süresi ne kadar uzarsa nakliye fiyatında da değişiklikler meydana gelir. Bir diğer faktör ise nakliye hizmetinin detaylarıdır. Eğer nakliyenin demonte ve montaj  işlemlerinin de firma tarafından yapılması istenirse firma buna göre bir ekip planlaması yapacaktır. Çalışacak ekibin sayısı artacak ve ekibin çalışma süresi de daha fazla olacağı için firma buna göre bir ücretlendirme yapacaktır. Aynı şekilde istenilen bölgeye eşyalarının taşınmasının ardından da monteleme işlemi yapılacağı için bir önceki süreç burada da devam edecektir.

FİYAT HESAPLANakliyat FiyatlarıAsansör KurulumuEk Hizmetler
1+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.500 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı4.000 – 6.000 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı5.000 – 8.000 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺
Parça Eşya Taşıma Fiyatı400 – 1.000 ₺400 – 500 ₺100 – 200 ₺
Ofis Taşıma Fiyatı3.000 ₺400 – 500 ₺200 – 300 ₺

İstanbul İzmir Nakliye Ücretleri Listesi

İstanbul İzmir nakliyat fiyatları taşınacak ev eşyasına göre değişir. Eşyaların miktarı az ise nakliye ücreti düşük olur. Nakliyesi yapılacak eşyaların miktarı fazla ise nakliye fiyatları da artabilir. En uygun fiyatlarla İzmir’den İstanbul’a taşınmak için Evdiz Nakliyat şirketimizden fiyat teklifi alınız.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Yorumları

İstanbul İzmir nakliyat yorumları olumlu ve %100 müşteri memnuniyeti ile taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz. Tüm müşterilerimiz taşındıktan sonra bizi dostlarına tavsiye etmektedirler.

İstanbul İzmir Nakliyat Tavsiyeleri

İstanbul İzmir nakliyat tavsiye nakliye şirketleri arasında açık ara lider konumda yer alan Evdiz Nakliyat şirketimizi tercih edin. Stressiz sorunsuz güvenle taşının. Tavsiye edilen İzmir nakliyat şirketi ile yeni adresinize aynı gün taşının.

İstanbul İzmir Nakliyat Şikayetleri

İstanbul İzmir nakliyat şikayetleri genelde resmi ve kurumsal olmayan nakliyecilerin tercih edilmesi sonucu oluşur. Bu tarz nakliyeciler önce düşük fiyat verip, işin ortasında fiyat yükseltirler. Evdiz Nakliyat şirketimiz resmi kurumsal ve faturalı taşımacılık hizmetini her şey dahil nakliyat fiyatları ile sunar.


Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları ortalama 2.500 tl den başlar. Eşyalarınızın miktarı ve taşıtacağınız evin oda sayısı doğrultusunda iş yükü ve zamanlamaya göre fiyat tarifesi uygulanır.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul’dan İzmir’e parça eşya taşıma ücretleri 500 liradan başlar. Eşya büyüklüğü ve ağırlığına göre fiyatlar değişir. Net ücret bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyat teklifi alınız.

İstanbul İzmir Arası Nakliye Ne Kadar Sürer?

İstanbul İzmir arası nakliye hizmetleri eşya miktarına göre aynı gün tamamlanır. Eşya miktarı ve yapılacak işlemlere göre en fazla ertesi gün İstanbul İzmir nakliyat işlemleri tamamlanır.

İstanbul İzmir Nakliyat İletişim Telefon Numarası

İstanbul İzmir nakliyat iletişim bilgileri ile 7/24 ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.
Telefon: 444 86 71 – GSM: 0533 441 3893

https://www.evdiznakliyat.com.tr/istanbul-izmir-evden-eve-nakliyat/

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 18114

Etiketler:

En İyi İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

En uygun İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al