Fuar taşımacılığı İstanbul fuar taşıma şirketleri içinde güvenilir kurumsal profesyonel stand ve fuar taşımacılığı şirketi olarak hizmetinizdeyiz. Yurt içi ve yurt dışı gerçekleştirilen etkinliklerde Fuar lojistiği ve Fuar nakliye işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Fuar taşımacılığı İstanbul fuar taşıma şirketi Fuar stand taşımacılığı
Fuar taşımacılığı İstanbul fuar taşıma şirketi Fuar stand taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Nedir?

Fuar taşımacılığı nedir? Fuar Stant ve etkinlik taşıma olarak da adlandırılır. Etkinlik ve fuar taşımacılığı özel olarak düzenlenen fuar ve etkinlikler için gerekli malzemelerin taşınmasını içerir. Aynı zamanda fuarda kullanılacak ürünlerin nakliye işlemlerini kapsar. Fuar lojistiği olarak da adlandırılan taşımacılık türü gerçekleştirilmesi hassas olan bir taşımacılık türüdür.

Fuar Taşımacılığı Firması

Evdiz Evden eve nakliyat şirketi olarak hizmetlerin titizlikle yürütüldüğü firmamız tarafından fuar taşımacılığı alanında da deneyimli hizmetler oluşturulur. Özellikle günden güne gelişen eğitimi ve teknik donanımı tam kapasiteli şekilde çalışmalar yapan ekibimiz fuar taşımacılığı konusunda da tecrübesini ortaya koymaktadır. Geniş araç filosu ve her boyutta araç oluşumu fuar malzemelerinin taşınmasında, fuarın kurulmasında ve tekrar söküm yapılarak taşınmasında bütün çözümleri oluşturmaktadır. Sektörün lider firmalarından olan şirketimiz genellikle bulunduğu bölge başta olmak şartı ile tüm yurt genelinde fuar stand taşıma alanında her aşamada destek oluşturan güvenilir, emniyetli, dikkat çekici çalışmalar yapmaktadır.

İstanbul Fuar Taşıma Şirketi

Genellikle stant kurulumu konusunda etkili çalışmalar gerçekleştiren ve fuar taşımacılığı alanında hizmetlerini sunan firmamız ilk akla gelen isimlerdendir. Kongre, fuar, sergi, stant gibi alanların kurulumu nakliyat desteğinin oluşturulması uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetlerini çözüme kavuşturmuş olması firmamızın bu konuda gerçekten elle tutulur, gözle görülür hizmetler oluşturmasında başarılı çalışmalar yaptığını açıkça göstermektedir.

İstanbul’da Fuar Taşımacılığı Yapan Firmalar

Titizlik kapsamında gerçekleştirilmesi gereken fuar taşımacılığı işlemlerini firmanın kaliteli elemanları tarafından yapılması emniyetli bir çalışma stili oluşturmaktadır. Oluşan bu çalışma temposu içerisinde birçok şirketin fuar alanında hızlı bir stant kurulumu gerçekleştirmiş olması firmamız sayesinde gerçekleşmektedir. %100 müşteri memnuniyetine dayalı gerçekleştirmiş olduğumuz bütün çalışmalarımızın güven toplayıcı emniyet konusunda hissedilir derecede memnuniyet verici olması hesaplı bir fuar taşıma sistemini oluşturmaktadır.

İstanbul Fuar Taşıma Şirketleri

Özellikle fuar çalışmacıları sektöründe gelişen ve ülkemizde sürekli değişik noktalarda oluşturulan tanıtım faaliyetlerini evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında hizmet oluşturmaktadır. Nakliyat ihtiyaçlarının günden güne artmış olması araç kapasitelerinin artırılmasına da neden olmaktadır. Bu nedenle eşya asansörü yenileme çalışmalarımızı araç kasa ve taşıma kapasitesi geliştirme çalışmalarımızı her zaman titizlikle yapıyoruz. Bunun yanında elemanlarımızın fuar taşımacılığı konusunda seminerlere, kurslara ve eğitimlere katılarak gerekli montaj ve demontaj işlemlerinde daha deneyimli işler yapmasını sağlamaktayız. Bütün bu profesyonel çalışmaları tecrübeye dayalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için özellikle müşterilerimize ne kadar önem verdiğimizi de açıkça gösteriyoruz.

Hızlı Fuar Kurulum Ve Nakliyat Firmaları

Müşterilerimiz için oldukça önemli olan tanıtım ürünlerinin taşınması, korunması, kurulumu ve sökülmesi titizlikle yapılmaktadır. Şirketlerin geleceğini belirleyecek olan fuarların tanıtım aşamasında hızlı bir şekilde faaliyete geçebilmeleri için firmamız fuar kurulumunda da deneyimli çalışmalarının farkını açıkça ortaya koymaktadır. Bu konuda eğitim almış kaliteli ekipmanları profesyonel şekilde kullanan elemanlar çalışmaktadır.

Fuar malzemelerinin paketlenmesi, araçlara yüklenmesi, fuar stantlarının kurulması ve ürünlerin yerleştirilmesi konusunda gerekli provalar yapılarak bu konuda değişik bir hizmet akışı oluşturmaktadır. Oldukça titiz çalışmalar gerçekleştiren firmamızın fuar nakliye alanında başarıları günden güne artmaktadır. Müşterilerinin fuar taşımacılığı konusunda ortaya çıkabilecek problemlere karşı hazırlıklı olması güvenlik ve çözüm konusunda hızlı karar vermesi aşamasında da destek olmaktadır. Fuar malzemelerinin taşınmasından ve fuar taşımacılık alanında eşya sigortalama faaliyetlerini titizlikle yapan firmamız bu konuda güvenli taşımacılığı her zaman kendisine hedef belirlemektedir.

Güvenli Fuar Taşımacılığı İstanbul

Emniyetli çalışma prensiplerini gerekli planlar ve programına dahilinde gerçekleştiren istanbul evden eve nakliyat firmamız özellikle gerekli raporları hazırlar. Eşya sigortalama, eşyaların paketlenmesi, eşyaların kurulumu ve sökümü konusunda zaman çizelgesini istekler doğrultusunda hazırlıyoruz. Fuar kurulumları belirli zaman aralıklarında ve kasıtlı zaman içerisinde yapılması gerektiği için bu konuda titiz çalışmaları ayrıntılı bir şekilde uygulamaktayız. Nakliyat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirken bütün eşyaları sigortalanmış olması eşya asansörü kullanılarak yüksek stantların kolay kurulmuş olması çalışmalarımızda gerçekleşmiş olan hareket mekanizmasını emniyetli bir şekilde yürüttüğümüzü gösterecektir.

Teknik Donanımlı Fuar Taşıma Firmaları

Özellikle fuar stantlarının kurulumunda makaslı platformlar, vinç sistemleri kullanılarak emniyetli bir çalışma temposu oluşturulmaktadır. Fuarda kullanılacak bütün eşyaların demontesi ve montajları genellikle bu konuda işinin ehli teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır. Bu stantlar kurulurken bu konuda gerekli yönetmelikler ve bilgilendirmeler elemanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenerek her şey kuralına göre gerçekleştirilmektedir. Fuar kurulumlarında genellikle palet kullanımına önem vererek eşyaların zeminden nem ve rutubete karşı korunması özellikle sağlanmaktadır. Fuar taşımacılığı konusunda evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşyaların hassasiyetine göre yapılacak çalışmalar detaylı bir şekilde incelendikten sonra en uygun fuar ve etkinlik taşımacılığı ücretleri ortaya çıkarılmaktadır. 

Sigortalı Fuar Taşımacılık

Sigortalı eşya taşımacılığı konusunda hassas çalışmalarından asla taviz vermeden yürüten firmamız fuar taşımacılığı alanında da her türlü önlemi en başta almaktadır. En güvenilir sigorta şirketleri tarafından bütün eşyalar ekspertiz hizmeti kapsamında değerlendirilerek sigorta poliçeleri hazırlanmaktadır. Hazırlanan sigorta poliçeleri kapsamında nakliye sırasında kurulum sırasında ortaya çıkabilecek bütün olumsuzluklar göz önünde bulundurularak poliçe detayları oluşturulmaktadır. Ayrıca sözleşmesi hazırlanıp fuar malzemelerinin güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Fuar malzemeleri taşıma konusunda özel araçlar kullanılmakta, özel ekipmanlarla gerekli montaj ve demontaj işlemleri yapılmaktadır. 

Sunduğumuz Diğer Hizmet Başlıkları

Hasarsız Fuar Stand Taşımacılığı

Eşya paketleme ve ambalajlama konusunda kullanılan bütün ürünlerin özellikle fuar malzemelerini uzun süre koruyabilecek ve sıfır hasarla yerine teslim edebilecek şekilde kullanılması bu konudaki titizliğimizi de açıkça sizlerin hissetmenizi sağlayacaktır. Hissetmiş olduğunuz bu çalışma prensibi sayesinde güvenli bir şekilde fuar kurulumlarını, fuar taşımacılığı işlemlerini yapmamızı montaj ve demontaj işlemlerinde teknik çalışmaların ortaya çıkmasını ekip ruhu içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ekip ruhunu benimsemiş sigortalı elemanlarımız sayesinde bütün işlemler hızlı, emniyetli ve memnuniyet verici şekilde yapılmaktadır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5. İnceleme: 24700

Etiketler: , ,

En İyi Fuar Taşımacılığı Firması

En uygun Fuar Taşımacılığı fiyatları ile ucuz fiyatlarla taşın.

Fiyat Teklifi Al