Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Villa Taşımacılığı

Nakliye firması olarak hizmet verdiğimiz sektörde birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Villa taşımacılığı işini de üstün performansları ile gerçekleştiren çalışanlarımız en kaliteli şekilde bu hizmetleri gerçekleştiriyor. Taşınma konusunda kaygı yaşayan villa sahiplerinin kaygılarını gidermek için gerekli bütün koşullar sağlanıyor. Villada çok fazla eşya olması durumlarına karşı en geniş hacimli araçlarla taşıma işlemini gerçekleştiren firmamız gerekli durumlarda asansör sistemi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Üst kattaki eşyaları daha pratik ve daha güvenli şekilde taşıyarak özenle yükleme işini yaptıktan sonra eşyaları gitmesi gereken yeni yerlerine iletiyor. Yerlerine iletilen eşyalar aynı özenle tekrar taşınıyor ve montaj olması istenilen eşyaların montajı yapılıp konulması istenilen yerlere yerleştiriliyor.

Uygun fiyatlarla kaliteli işçilik

Taşınma konusunun diğer düşündürücü yanı olan ödemelerdeki fiyat olacaktır. Bu anlamda da uygun olan en indirimli fiyatlarla bütçenizi de düşünen firmamız kaliteden ödün vermeden uygun olabilecek en uygun fiyatı da uygulamaktadır. Eşyaların korunması kırılıp çizilmemesi için gösterilen üstün çabalar neticesinde eşyalar sağlam bir şekilde yeni yerlerine ulaştırılabilmektedir.

Villa Taşımacılığı

Kırılma çizilme durumlarına karşı ambalajlanıp korumaya alınan eşyalar itinalı bir şekilde taşınıyor. Gösterilen bunca özen ve dikkate karşın bir şekilde zarar görmesi durumuna karşı bütün eşyalar sigortalanıyor ve olası hasarlarda hasar bedeli ödeniyor. Villa taşımacılığı konusunda deneyimli firmamız bütün ekiple birlikte en pratik çözümlerle eşyaları paketleme ambalajlama yüklemem taşıma boşaltma tekrar taşıma ve yerleştirme işlerinin hepsini aynı düzen ve özenle gerçekleştiriyor.

Kalite ve güven ön koşulumuz

İş disiplini ve kurallı çalışmalarımızla güven ve kalite ilk önceliğimiz olmaktadır. İşimize gösterdiğimiz saygı ve özveri ile müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Villa taşımacılığı için mevcutta bulunan geniş hacimli araçlarımızda tek seferde eşyaların taşınması düzenli yükleme ile mümkün hale getirilmektedir. Tüm işlemlerin dikkat ve itina ile yapılmasına bütün çalışma arkadaşları önem vermekte ve kıymetli eşyalarınız zarar görmeden yeni yerlerine taşınmaktadır. Nakliye hizmetinde son sistem çalışma koşulları ile daha pratik daha profesyonel çalışmalar yapan firmamız nakliye işinde uzmanlaşarak ilerleyerek ve gelişerek aldığı her işte azim ve başarı ile çalışmaktadır.