Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılık, en zor taşımacılık konularından biridir. Uzak mesafe taşımacılığında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Öncelikle mesafeye bağlı olarak, eşyaların hasar alma riski artacaktır. Bu riski oluşturan en önemli faktör ise, çok uzun yollarda araç içinde sarsıntıya maruz kalan eşyaların hırpalanma durumudur. Bu nedenle şehirlerarası taşımacılık hizmeti almadan önce, firma seçiminde çok dikkatli davranılması önem taşıyan konuların başında gelmektedir. Bu konuda hizmet veren firmaların pek çoğunun internet siteleri bulunmaktadır. Burada yapılacak ayrıntılı bir inceleme, firma seçiminde aydınlatıcı olacaktır.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Dikkat Edilecek Hususlar

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti almadan önce firmalar hakkında geniş bir araştırma önemli olacaktır. Hizmet alan müşterilerin firma hakkında yorumları da dikkate alınmalıdır. Firmanın kurumsal olması, ilk telefondan sonra müşteri ile hemen iletişime geçilmesinden belli olacaktır. Tüm bu konuların yanı sıra, taşımacılık

Şehirlerarası Nakliyat

hizmetinde de dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Taşımacılık öncesi, eşya taşıma sigortası yapılması, ön inceleme sonrası taşınma gününde hazırlıklı gelinmesi gibi.

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmaların nakliye araçları da bu konuda yeterli büyüklük ve yapıda olmalıdır. Eşyaların üst üste gitmesi, çeşitli hasarlara neden olacaktır.

Uzman Nakliyat Şirketleri

Uzun yol nakliyat hizmeti veren firmamız, alanında deneyimli uzman kuruluşlardan biridir. Her türlü eşyayı muhteviyatına uygun şekilde taşıyacak ve paketleyecektir. Nakliye araçlarımız, mesafeyle orantılı olarak büyük ve geniş bir yapıdadır. Bu durum, eşyaların sıkışık bir biçimde gitmesini önlemek içindir. Araç bakımlarımız periyodik şekilde yapılmaktadır. Sarsıntıyı en aza indirecek şekilde gerekli önlemler alınmıştır. Hizmet veren şoförlerimiz de deneyimli ve uzman kişilerden oluşur. Ayrıca mesafe uzun olacağından ötürü eşyaların paketlenmesi de köpük gibi koruyucu maddeler kullanılarak yapılmıştır.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Şehirlerarası taşımacılığın en önemli konularından biri, eşyaları uzun mesafeye karşı korunaklı bir şekilde taşımaktır. Uzun yolda hasar almalara karşı, yapılacak taşıma sigortası da önemli hususlar arasındadır. Taşımacılık hizmeti veren kuruluşumuz, eşya taşıma sigortası yapacaktır. Eşyaların taşıma usulüne uygun paketlenmesi de firmamızca yapılacaktır. Bunun için ev sahibinin hazırlık yapmasına gerek duyulmayacaktır. Kurumsal hizmetlerimiz için firmamızdan hizmet alınması önerilir.