Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat, profesyonel hizmet gerektiren konuların başında gelir. Şehiriçi taşımacılık yapan firmalardan hizmet almadan önce, firma hakkında detaylı bilgi almak gerekir. Bunun için yakın çevrenin tavsiyeleri, basından edinilen bilgiler firma seçiminde etken olacaktır.

Şehiriçi taşımacılığı yapan firmanın kurumsal çalışan bir şirket olması önem taşır. Kurumsal çalışan taşıma şirketlerinde, kalite politikaları standartlar dâhilindedir. Çalışan personel nitelikli ve alanında uzman kişilerden oluşur. Böyle firmaların her türlü kötü şartlara uygun taşıma planları bulunmaktadır. Sigortalı taşımacılık ve güvenilir nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Şehiriçi Taşımacılığında Profesyonel Hizmet

Şehiriçi taşımacılığı konusunda profesyonel hizmeti firmamızdan almak mümkündür. Şehiriçi taşımacılık alanında uzun yıllar hizmet veren firmamız, deneyimli ve köklü taşımacılık şirketleri arasındadır. Oluşabilecek her türlü aksiliğe karşı, tedbirli hizmet anlayışımız söz konusudur. Firmamızdan hizmet alan kişiler için,

Şehiriçi Nakliyat

taşınmaya ilişkin hiçbir endişe ve stres oluşmayacaktır. En kısa sürede hasarsız bir nakliyat işlemi gerçekleştirilecektir. Güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışımız, sektörde ilk sıralarda olmamızın en önemli nedenidir. Taşınma gününden önce yapılacak ön inceleme, taşınma günü için hazırlıklı olmak için önem taşır.

Güvenilir Taşıma Hizmeti

Taşınacak olan kişilere, nakliyat şirketlerinin güvence vermesi oldukça önem taşımaktadır. Bunun için taşınma gününden önce gelen eksper yardımı ile eşyaların envanteri çıkarılacaktır. Güncel değerler üzerinden yapılacak eşya sigortası, olası bir hasar halinde, eşyaların güvence altına alınması içindir. Firmamızın bu hizmeti, taşınacak olan kişi ve kurumlara itimat verecektir. Bu nedenle taşınma günü ve öncesinde, herhangi bir endişe oluşmayacaktır. Taşıma işlemini yapan personelimiz, elektrik ve marangozluk işlerinden de anlayan nitelikli personellerden oluşur. Bu sayede, dolapların sökülmesi ve takılması için dışarıdan marangoz çağırmaya gereksinim duyulmayacaktır.

Taşıma Sektöründe Müşteri Memnuniyeti

Taşıma sektöründe müşteri memnuniyetinin önemi oldukça fazladır. Firmamız çalışanları güler yüzlü hizmet vermektedir. Taşınma günü, uygun sayıda koli ve ambalaj getirilecektir. Nakliyat kamyonu ise uygun büyüklükte olup, sarsıntıya karşı süspansiyon sistemi bakımı yapılmıştır. Her eşya için uygun ambalaj ve taşıma hizmeti sunulacaktır. Asansörlü taşıma sistemi de firmamızın sunduğu diğer hizmetler arasındadır. Güvenilir taşıma hizmeti için firmamızdan hizmet alınması önerilir.