Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Hizmet Bölgelerimiz

Evdiz nakliyat olarak başta İstanbul olmak üzere Dünya’nın her yerine hizmet sağlamaktayız. Ev taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olan işletmemiz ilk başlarda Türkiye içerisinde hizmet sağlarken gelen yoğun taleplere cevap vermek için önce Avrupa daha sonra Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya kıtalarına hizmet sağlamaya başlamıştır.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında şubelerimiz bulunmakta olup her yakada o bölgeye vakıf bir ekibimiz bulunmaktadır. İstanbul içerisinde ihtiyaç duymuş olduğunuz evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için 444 86 71 nolu telefondan çağrı merkezimize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz

Yapılacak olan taşımacılık öncesi eksperimizi evinize gönderdikten sonra eşyalarınızın indelendikten sonra fiyat teklifi sunulması son derece önemlidir. Eşyalarınızın ne tür ambalajlama malzemeleri ile paketlenip ne şekilde taşınacağı konusunda sizleri bilgilendirecek olan eksperimiz daha sonra sizlere fiyat teklifini sunmaktadır. Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sözleşme imzalayabilmektesiniz.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat

Evinizin içerisinde bulunan bütün eşyaların A’dan Z’ye tarafımızdan paketlenerek taşınmaşı işlemine verilen isimdir. Çalışan hanımlar, hamile hanımlar veya profesyonel paketleme hizmeti talep edenler tarafından talep edilmektedir. Evini toplamaya vakti olmayanlar veya sağlık sorunları yaşayanlar ile toplamalı taşımacılık çözümleri üretmekteyiz.

Toplu Evden Eve Nakliyat

Evinde yer alan ufak tefek eşyaların müşteri tarafından kolilenerek kapa eşyaların nakliye şirketi tarafından paketlenip taşınması hizmetine verilen isimdir. Bu taşımacılık türünde müşteri evinin içinde yer alan mutfak eşyalarını kendisi kolilerken ev tekstilleri ve kıyafetleri yine kendisi hurçlamaktadır. Evin içerisinde yer alan kaba eşyaların tamamı nakliye şirketi tarafından demonte edilmektedir ve teslimat adresinde yeniden kurulum işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bilgi

Taşınmak Endişe Verici Konuların Başında Gelir

Taşınmak birçok insan için endişe yaratan konuların başında gelecektir. Bunun pek çok haklı sebebi bulunur. Kurumsal olmayan firmaların sunduğu hizmetlerden yararlanan müşteri yorumları da bunda etkendir. Oysaki profesyonel olan ve kurumsal hizmet sunan firmalardan destek alındığı takdirde bu durum farklı olacaktır. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde, kişinin günler öncesinden taşınma hazırlığı yapmasına gerek yoktur. Koli, ambalaj gibi her türlü eşya paketi firmamızca yeterli sayıda ve uygun özellikte tedarik edilecektir.

Taşınacak Kişilerin Dikkat Etmesi Gereken Konular

Taşınacak olan kişiler, bazı konulara dikkat etmek zorundadır. Bunların başında, tecrübeli ve profesyonel çalışan nakliye firmasının seçilmesi gelir. Bu firmaların çoğu, eşya sigortası yapacaktır. Tüm eşyaları da kendileri, sağlam koliler ile taşıyacaktır. Bu nedenle, hizmet alacak kişilerin kendi imkânları ile eşya paketlemesi önerilmez. Bu paketlerin yırtılıp, eşyaların hasar alması durumunda firma, hasar alan eşyaları sigorta kapsamına sokmayacaktır. Bu nedenle tüm eşyaların paketlenmesi işlemini firmaya bırakmak doğru ve güvenilir bir yaklaşım olacaktır.