Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Fuar Taşımacılığı

Dünya çapında artık birçok fuar organizasyonu düzenleniyor. Bu organizasyonların her geçen gün artması ve firmaların bu organizasyonlara katılımları mecburi hale gelmesi beraberinde farklı hizmetleri de getirmektedir. Fuar taşımacılığı da bu açıdan önemli bir hizmettir. Firmamız fuar taşıma hizmetinde son derece profesyonel bir destek sunuyor. Kendi markasını uluslararası pazarlarda duyurmak isteyen firmaların ürünlerinin taşınması son derece önelidir. Bu süreçte ürünlerin ya da diğer üretimini yaptığınız eşyaların fuar alanlarına güvenli şekilde taşıma hizmetini veriyoruz. Eşyaların ebatları ne kadar büyük olursa olsun firmamız bu süreçte sizlere en kaliteli taşıma hizmetini sunmaktadır. Fuarlarda teşhir ürünü olarak sergilenmesi yapılacak olan ürünlerinizi firmamız birçok farklı detayı göz önünde bulundurarak taşımaktadır.

 

Fuar Taşımacılığında Güvenilir Firma

Firmamız fuarlarda sergilenecek olan ürünlerin güvenli ve sigortalı olarak taşınmasını sağlıyor. Taşınma sırasında eşyaların oluşabilecek her türlü zarar durumunda firmamız son derece titiz çalışıyor.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı süreci son derece profesyonel işçilik gerektiren bir süreçtir. Bunun bilincinde olan firmamız da her türlü detaya önem vermektedir. Normal taşımacılık hizmetlerinden farklılık arz eden bu taşımacılık işinde personellerimiz son derece deneyimli insanlardan oluşmaktadır. Büyük panellerin ne şekilde söküleceği ve takılacağı gibi konuları en iyi şekilde kavrayan elamanlarımız eşyaların miktarı ya da boyutu ne olursa olsun sizlere destek vermektedir.

 

Fuar Taşımacılığında Önem Verilen Konular

Firmamız fuar taşımacılığı konusunda da diğer tüm hizmetlerde gösterdiği titizliği göstermektedir. Kaliteli ve son derece yüksek standartlarda verilen bu hizmetler de geniş araç filomuzdan yararlanabilirsiniz. Kapalı kasa araçlarımızda taşınan ürünleriniz fuar alanlarına ulaştırılana kadar dışarının ve mevsimin olumsuz şartlarından korunmuş oluyor. Aynı zamanda bu süreçte eşyalarınız tamamen firmamızın güvencesi altında bulunuyor. Bizimle fuar taşımacılığı konusunda anlaşma yaptığınız taktirde eşyalarınızın her türlü durumda korunacağından emin olabilirsiniz. Bu süreçte bizlere sizlerin tek yapacağı şey ise hangi tür eşyaların taşınacağını söylemek olacaktır. Firma çalışanlarımız sizlere eşyalarınızın miktarı ve boyutlarına göre de uygun bir fiyat sunacaktır. Aynı zamanda önceden bir taşınma planı oluşturularak bu süreç daha kolay şekilde atlatılabilmektedir.