Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Eyüpsultan evden eve nakliyat

Firmamızın Eyüpsultan evden eve nakliyat işlemlerinde sunduğu ayrıcalıklar hem ofis taşımacılık hem de parça eşya taşımacılık alanında aynen geçerlidir, tüm taşımacılık faaliyetlerimiz garantilidir ve profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Üstelik sadece Eyüpsultan ya da İstanbul olarak lokal bir firma değil kurumsal, Türkiye genelinde fiyat veren bir kuruluşuz, kurumsalız. Bu durum hem ekip hem de ekipman açısından eksiksiz olmamızı ve her zaman en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermemizi kolaylaştırıyor. Çalışmalarımız sırasında herhangi bir iş gücü ya da yük asansörü kiralama gibi bir durumumuz yok, eksiksiziz. Zaten nakliye işlemleri sırasında sadece fiyatın sizin taşınma işleminizle alakalı olduğu gerçek değildir, tabii ki bu durum da önemli ama esas önemli olan çalıştığınız nakliye firmasının tamamen donanımlı olması ve her zaman önce müşteri memnuniyetini düşünmesidir, bu durum düşük kâr marjlarıyla en kaliteli hizmeti sizlere sunmasına neden olur. Bizim iş anlayışımız budur.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman direkt ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız tüm keşif işlemlerinde yerindedir ve sizlere her zaman neye ne kadar ödeyeceğinizi anlatarak, açıklayarak hizmet verir. Ödeme yapan taraf olduğunuza göre neden ve ne kadar ödeme yapacağınızı bilmek hakkınızdır, değil mi? Çalışmalarımızın başlaması için 15 gün süre ile düşünebilirsiniz, fiyatlarımız korunuz ve eğer onay verirseniz o zaman garantili taşımacılık kapsamında bizlerden hizmet alacaksınız. Tabii ki bunun öncesinde yine ücretsiz mal envanteri gerçekleştirilir. Eğer kaza meydana gelirse hangi eşyana ne kadar bedel alacağınızın belirlendiği bu aşamanın ismidir envanter. Hasar sözleşmemiz önemlidir, gerçekten de kaliteli hizmet aldığınızı hissetmenize neden olur ama ayrıca ücretsiz keşifle belirlenen işlem ücretinin ve süresinin de hizmet sözleşmemizde yer aldığını belirtmek isteriz

Eğer isterseniz depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetimiz nakliyesini gerçekleştirdiğimiz işlemler için 15 gün süre ile ücretsizdir ve her zaman olabilecek en düşük ücretlerle emrinizde. Amacımız gerçekten de olabilecek en kaliteli hizmeti sizlere olabilecek en düşük rakamlarla sunmak çünkü bu sektörde işini güler yüzle ve severek yapan ayrıca profesyonel anlamda hizmet veren ender kuruluşuz.