Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Evden Eve Nakliyat

Taşınmak her zaman insanları kaygı haline sokan bir durum olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Evdeki bütün eşyaların paketlenmesi kırılıp dökülmeden taşınması işlemi oldukça meşakkatli bir işlemdir. İnsanlar onlarca binlerce liralar vererek satın aldıkları eşyalarının kırılmasından çizilmesinden endişe ederler. Genelde taşınma durumlarında kırılan çizilen kaybolan eşyalar olmaktadır. Taşınmak hem yorucu hem masraflı hem de kaygılı olmaktadır. Taşınma yükünün büyük bir kısmını yüklenene firmalara güvenmek te ayrı bir konu olmakta ve insanlar artık güven konunda çok zorluk yaşamaktadır. Evden eve nakliyat işinde en kaliteli ve güvenli hizmetle firmamız nakliye hizmeti vermektedir.

Güven konusunda bir numara

Firmamız evden eve nakliyat işinde öncelik olarak güven ve kaliteyi prensip edinerek çalışan bir nakliye firmasıdır. Taşınma durumlarında en kaliteli hizmeti sunmak için uzman kadromuz elinden gelenin en iyisini yaparak müşteri memnuniyetini ön sırada tutmaktadır

Evdiz Evden Eve Nakliyat

Çok kıymetli eşyaların kırılması kaybolması gibi olumsuz durumlar için bütün eşyalar sigortalanıp teminat altına alınarak güvence sağlanmaktadır. Gösterilen azami gayrete ve alınan üst düzey tedbirlere rağmen bir şekilde zarara uğrayan eşyaların bedeli ödenerek mağduriyetlerin yaşanması önlenmektedir. İşinde tecrübeli ve bilgi sahibi çalışma arkadaşlarımız güler yüzlü ve profesyonel çalışma şekilleri ile öncelik olarak güven ve disiplin konularına özen göstermektedir.

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet

Taşınma sıkıntılarının hepsine pratik çözümler geliştiren firmamız evden eve nakliyat taşınması gereken eşyaları önce itinalı bir şekilde ambalajlayıp sonrasında uygun koşullarda taşıyarak aynı özenle arabaya yükleyip gideceği yere dikkatli bir şekilde iletmektedir. Taşınma esnasında yüksek katlar için asansör sistemi devreye sokularak daha hızlı ve daha güvenli taşıma gerçekleştirilmektedir. Eşyalar gideceği yere ulaştığında tekrar özenle araç boşaltılıp eşyalar dikkatli bir şekilde taşınmakta ve istek dahilinde eşyaların montajı yapılarak yerlerine yerleştirilmektedir. İşinin ehli çalışma personellerimiz tüm konularda dikkat ve özenle hareket edecek ve işinde en pratik en güvenli şekilde çalışmalarını gerçekleştirecektir. Yapılan tüm bu hizmetler karşılığında uygulanabilmesi mümkün olan en uygun fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Taşınma sorunlarınız için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.