Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Esenyurt evden eve nakliyat

Firmamız Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir alt yapıya sahip, senelerin deneyimi ile sizleri buluşturan hem garantili hem de en uygun fiyat seçenekli ender nakliye firmaları arasındadır. Fiyatlarımız uygundur evet ama bunun nedeni belli, eğer bir nakliye firması yük asansörleri, kapalı tip araçlar konusunda sağlayıcıysa / kiralama gibi bir duruma girmiyorsa o zaman uygun fiyatlarla hizmet verebilir. Yani nakliye işlemlerinin ücretinin sadece o taşınma işleminin detayları ile alakalı olduğu sözler yalandır. Elbette sizin nakliye işleminizle alakalı detaylar da önemlidir ama bu durumlar tek belirleyici nedenler değildir. Yine de gelir, yerinde & görerek ve kesinlikle hiçbir ücret talep etmeden sizlere hizmet veririz. Üstelik hem bu işlem ücreti ve süresi 15 gün düşünmeniz için bekletilir, dilerseniz eğer istediğiniz zaman zarfında çalışmaya başlayabiliriz hem de depolama hizmetimizden 15 gün süreyle ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Sonrasında gerçekleşecek depolama hizmeti ücretlerimiz de son derece uygundur.

Firmamızın amacı her zaman müşteri memnuniyetidir. Ancak gerçekten de hızlı, kazasız ve güler yüzlü hizmet sunarsak o zaman memnuniyetinizi garanti edebiliriz ve kaliteli hizmet kriterlerinin birinin her zaman uygun fiyatlı olması gerektiğinin farkındayız. K3 belgemiz resmi internet sitemiz üzerinde yer almaktadır, dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz ki kişisel / kurumsal ve ıslak imzalarla belirlenen bol referanslarımız sitemizde yer almakta. Ayrıca tüm taşımacılık faaliyetlerimizi garantili taşımacılık kapsamında gerçekleştirdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Ucuz hizmet almak her zaman zenginin işidir… çünkü ucuzun peşinde ufak kârlar için koşarken genelde büyük zararlar edilir, gereksiz, değil mi? Çoğu zaman firma seçiminde K3 belgesi gözetilmez ama fiyat sabit kalmadan, genellikle geç teslimle ve kazalara açık, üstelik maddi kayıplar karşılanmadan gerçekleşen bu nakliye işlemlerinden sonra asla gerçekten de kâr elde ettiğinizi düşünemezsiniz ki her aşamasında güler yüzlü, garantili ve profesyonel olmasına rağmen muadillerine oranda her zaman en uygun rakamlarla sizlere hizmet veren firmamız her taşımacılık işleminde sizi gerçekten de memnun edecektir. Sadece fiyat almak ve firmamız faaliyetlerini anlamak için de arayabilirsiniz, hizmetinizdeyiz.

Bilgi