Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Esenler evden eve nakliyat

Yurt genelinde gerçekleştirdiğimiz taşımacılık faaliyetlerinin tamamı garantili taşımacılık kapsamındadır. Esenler evden eve nakliyat işlemlerinde de sizlere garantili hizmet veriyoruz. Tabii ki bol referanslı, K3 belgeli ve senelerdir sektörde bulunmasından kaynaklanan uzmanlığa sahip, tanınmış bir firmayız ama her zaman garantili, ıslak imzalı nakliyelerle sizlere hizmet vermemiz hem sizin içinizi daha rahat ettirir hem de sizlerin memnuniyetine verdiğimiz önemi hissedebilirsiniz. Bu garantiyi sadece hasar sözleşmesi olarak düşünmemelisiniz. Evet mal envanteri ile bizden kaynaklanan eğer olursa tüm maddi kayıpların sorumluluklarını üzerimize alıyoruz ama ayrıca her zaman ücretsiz keşifle belirlenen işlem süresini ve ücretini de bu sözleşmede sabitliyoruz. Çünkü işimize güveniyoruz!

Tüm taşıma faaliyetlerimiz hem hızlı hem olabildiğince sorunsuz hem de en uygun fiyatıdır. En ucuz nakliyat firması olduğumuzu söyleyemeyiz ama sunduğu kaliteye rağmen hizmetlerini muadilleri arasında en uygun rakamlarla sunan, işinde güler yüzlü hizmet ilkesiyle hareket eden ender nakliye firmalarından birisi olduğumu söyleyebiliriz.

Depolama hizmetimiz vardır. Eğer nakliye işlemini gerçekleştirdiğimiz eşyaların depolanması söz konusuysa o zaman ilk 15 gün ücret talep etmeden bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşifle verdiğimiz işlem süresi ve ücreti de 15 gün değerlendirmenize açıktır. Eğer onay verirseniz yukarıda bahsettiğimiz tüm ayrıcalıklarla bizlerden hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Çoğu kişi nakliye işlemleri sırasında direkt olarak en ucuzu seçmekte. Tabii ki ödeyeceğiniz rakam önemli, biz de bunun farkındayız ki işlemlerimizin garantili / en kaliteli hizmetlerden olmasına rağmen zaten en uygun fiyatlandırmalarla sizlere her zaman hizmet veriyoruz lakin seçeceğiniz nakliye firmasının sadece en ucuzla çalışmasına odaklanmamalısınız, bu aşamada o nakliye firmasının K3 belgeli olup olmadığı, referanslarının olumlu olup olmadığı da önemlidir. Aksi halde maalesef dolandırıcılarla karşılaşma ihtimaliniz çok fazla. Dolandırıcılarla karşılaşmasanız bile çoğu zaman nedensiz fiyat artışları, geç teslimler ve meydana gelen kazaların maddi sorumluluklarının karşılanmamasından ötürü zaten zarar edersiniz. Bu konular önemlidir ve her zaman en kaliteli ama en uygun firmaları tercih etmelisiniz. Bizi seçerseniz hiçbir endişeye gerek kalmadan nakliye işlemleriniz hemen gerçekleştirilir.

Bilgi