Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Depolama

Kullanılmayan ve fazla eşyalarınızın saklanması ve depolanması konusunda siz de profesyonel destek alabilirsiniz. Eşyaların belli bir süre saklanması ve muhafaza edilmesini istediğinizde bu konuda birinci sınıf hizmetlerden yararlanmalısınız. Eşyalarınızın hasar görmeden ve sorunsuz şekilde saklanması konusunda siz de firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Depolama Alanlarımız Temiz Ve Hijyenik

Depolama hizmetleri sunulurken öncelikle hijyenik alan ile bu faaliyetlerini sürdüren firmalar ilk seçiminiz olmalıdır. Güvenli ve son derece temiz şekilde kullanıma sunulan bu alanlarda siz de eşyalarınızı uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Eşya depolanması şehir değiştirirken, ev taşırken ya da belli bir süre kullanılmayan eşyaların saklanması durumunda tercih ediliyor. Size özel depolama alanları ile hizmetlerini sürdüren firmamız, bu hizmetleri güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyor. Kamera sistemleri, yangın söndürme sistemleri ve hijyenik depolama alanları ile her ihtiyacınızda güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşyalarınızı Güvenle Depomuzda Muhafaza Edebilirsiniz

Alanında uzman çalışanlarımız ile faaliyetlerimizi başarılı şekilde sürdürmekteyiz. Eşyalarınızın özelliği ve materyali ne olursa olsun, sorunsuz şekilde saklıyoruz. Değerli eşyalarınızı ve pahalı eşyalarınızı uzun süre sorun yaşanmadan saklanmasını istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Üstelik eşyalarınızı depolama alanlarımızda bulundurduğumuz süre boyunca firmamızın garantisi altında saklıyoruz. Bununla birlikte eşyalarınızın sigortalı şekilde saklanması konusunda sizlere Avrupa standartlarında hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızın alanımıza gelmesi ile birlikte firmamızın garantisi altında saklanır ve korunur. Bu sayede siz de eşyalarınızın başına bir şey gelmesinden endişe etmeden sorunsuz şekilde depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kolay Ve Güvenli Ödeme Seçenekleri İle Yanınızdayız

Sunmuş olduğumuz depolama hizmetleri Avrupa standartlarında sunuluyor. Bu sayede eşyalarınızın güvenle saklanması konusunda firmamızı tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyat seçenekleri ve kolay ödeme seçenekleri ile istediğiniz depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama alanında süresiz olarak eşyalarınızı saklayabilirsiniz. İster belirli bir süre için isterseniz de süresiz olarak hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Kurumsal hizmet sunan firmamız, depolama hizmetleri ile eşyalarınızı güvenle saklıyor ve istediğinizde sizlere sorunsuz şekilde eşyalarınızı teslim etmektedir. Günün her anı bizlere ulaşabilir ya da web sitemizden hizmet içeriklerimize göz atabilirsiniz.