Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Çekmeköy evden eve nakliyat

Firmamız bugün senelere dayanan bir uzmanlıkla sizlere hizmet veriyor. Bu nedenle bizlerden tamamı sorunsuz, profesyonel hizmet garanti edebiliyoruz. Üstelik sizlere sunduğumuz bu garanti sadece sözde değil, garantimiz ıslak imzalıdır. Çekmeköy evden eve nakliyat işlemlerinin tamamında garantili taşımacılık kapsamında sizlere hizmet veriyoruz. Üstelik sadece ev nakliye işlemlerinde değil parça eşya, ofis & kurum taşımacılığı işlemlerinde de bu ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız kurumsaldır, bu bölgede de hizmet veriyoruz ama şehir içi – şehirler arası tüm taşımacılık faaliyetlerinizde yanınızdayız. Resmi sitemiz üzerinden hem K3 yetki belgemizi inceleyebilir hem de kişisel / kurumsal sayısız, ıslak imzalı referanslarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca zaten garanti kapsamında, sözleşmeli taşımacılık gerçekleştirdiğimiz için içinizin rahat edeceğinden emin olabilirsiniz.

Taşımacılık faaliyetlerimiz sırasında sizlere sunduğumuz garanti hasar sözleşmesinden ibaret değildir. Elbette hasar sözleşmesi kapsamında mal envanteri yaparak eğer herhangi bir (bizden kaynaklanan nedenlerle) maddi kayıp meydana gelirse tam karşılığını o an iade ediyoruz ama ücretsiz keşif işlemlerinde belirlenen işlem ücretini ve süresini de bu sözleşme üzerinde belirtiyoruz. Bu sadece taşıma sırasında ne ücret ne de süre bakımından endişe etmenize gerek kalmıyor. Genellikle seçimleriniz ucuz nakliyat ile alakalıdır ama bu durumda eğer garanti ya da daha da önemlisi K3 belgesini göz ardı ederseniz dolandırılma ihtimaliniz çok fazla, dolandırıcılarla şans eseri karşılaşmasanız bile elde etmeyi düşündüğünüz kârdan çok daha fazlasını zarar edebilirsiniz.

Taşıma işlemlerimiz sırasında ya da direkt depolama hizmeti adı altında kapalı depolarımızı kullanabilirsiniz. Nakliyesini gerçekleştirdiğimiz eşyaların depolama işlemlerinde ilk 15 gün ödeme alınmaz, diğer türlü ev & ofis kiralarına oranda çok daha düşük ödemelerle depolarımızdan yararlanabilirsiniz. Bugün sektörde en kaliteli hizmeti sunan ve buna rağmen en uygun fiyat garantisi veren tek firmayız çünkü kurumsalız ve ekip & ekipman kalitemiz %100, sadece bu nedenle bile kiralama gibi bir durum söz konusu olmadığı için sizlere uygun fiyatlarla hizmet verebiliyoruz, öte yandan hizmetlerimizin uygun fiyatlı olmasındaki bir diğer önemli nedense müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir, bizim için önemlisiniz!

Bilgi