Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Çatalca evden eve nakliyat

Firmamız bugün sizlere sadece Çatalca evden eve nakliyat işlemlerinde ya da sadece İstanbul genelinde / lokal olarak hizmet vermiyor. Kurumsalız ve Türkiye genelinde hizmet veren, geniş bir araç filosuna sahibiz. Az sonra sayacağımız ayrıcalıklar Türkiye geneline mahsustur.

Firmamızla çalışırsanız elde edeceğiniz ayrıcalıklar nelerdir

  • Firmamız kurumsaldır hem ekip hem de ekipman kalitesi bakımından eksiksizdir. Bu nedenle kiralama, vb. durumlar söz konusu olmadığı için her zaman hem en kaliteli hizmeti sunuyoruz hem de en uygun fiyatlarla sizlere hitap edebiliyoruz.
  • Firmamız garantili taşımacılık kapsamında sizlere hizmet verir. Sizlere sunduğumuz ayrıcalık sadece hasar sözleşmesi değildir. Hasar sözleşmesine ek olarak ücretsiz keşifle belirlenen işlem ücretini ve işlem süresini de hizmet sözleşmemizde belirtiyoruz. Bu sayede bizimle çalışırken tamamen içiniz rahat hizmet alırsınız.
  • Kaliteli hizmetin kriterleri arasında uygun fiyatın olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle düşük kâr marjı, güler yüzlü hizmet ve her zaman müşteri memnuniyeti üzerinden hareket ediyoruz.

Firmamızın iş disiplini budur. Bu nedenle bizimle çalışırken memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çalışma sistemimiz öncelikle iletişim ve sonrasında ücretsiz keşfe dayalıdır. Bu keşif sırasında muhakkak yerinde olmayı tercih ediyoruz. Çünkü görmeden, şartları bilmeden verilen hiçbir fiyat geçerli değildir. İşlem süresinin ve ücretinin belirlenmesinden sonra 15 gün içinde aynı kalemlerle çalışma yapabiliriz. Tabii ki en iyiyi araştırma, bulma sizin hakkınız ama bu sırada bizim en iyi olduğumuzu sizler de anlar ve dönüş yaparsanız mal envanteri yapılır ve çalışma başlar. Hiçbir aşamasında hasar / geç teslimat ya da işlem ücretinin artması gibi bir endişe taşımadan garantili nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Nakliye işleminin tamamlanmasından sonra ödeme yapabilirsiniz.

Önemli not: Firmamız sizlere dilediğiniz kadar süre depolama hizmeti sunabilir. Eğer çalışma sırasında 15 güne kadar depolama hizmetine ihtiyaç duyarsanız bu durumda hiçbir ödeme talep etmeden bu ayrıcalığımızdan yararlanabilirsiniz. Çalışmalarımız tamamen profesyonelliğe dayalıdır, tüm çalışmalarımız sırasında müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunmamıza neden olur, memnun kalırsınız.

Bilgi