Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Büyükçekmece evden eve nakliyat

Firmamız Büyükçekmece evden eve nakliyat işlemlerinin tümünde sizlere garanti kapsamında hizmet vermektedir. Tüm çalışmalarımız öncesinde uygulanan keşif işlemlerimiz yerindedir ve ücret talep edilmez. Bir keşif işleminin amacı işlem süresini ve ücretini kesin bir dille belirlemektir. Garantili çalışma kapsamında hasar sözleşmesi içinde işlem süresini ve ücretini de belirtiyoruz. Bu sayede ev taşımacılığı ya da ofis taşıma işlemleri sırasında ücret artmayacağından ya da nakliye şirketi kaynaklı geç kalacağınızdan korkmadan hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz ofis taşımacılığı sırasında olduğu gibi ev taşıma işlemlerinde de hizmet öncesi mal / eşya envanteri yapılabilir, bu işlem de ücretsizdir. Bu işlemle belirlemek istediğimiz durum eşyaların yaklaşık değeridir. Çünkü nakliye sırasında (olmaz ama) eğer bir hasar / maddi kayıp meydana gelirse firmamız bunu karşılar.

Uzun senelerden beridir artık kemikleşmiş uzman bir ekiple ve her zaman zamanın gerektirdiği teknolojide, kaliteli ekipmanlarla sizlere hizmet veriyoruz Büyükçekmece asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinde kullanılan asansör firmamıza aittir, diğer tümü kapalı tip olan araçlar ve ekipmanlar da. Bu durum önemlidir çünkü iş gücü ya da malzeme kiralamak demek nakliye firmasının sizlerden o hizmet için (+kiralama bedeli yüzünden) daha fazla ödeme talep etmesi demektir.

Büyük küçük tüm nakliye işlemlerinde her zaman sizlere en iyiyi vadediyoruz. Kalitemiz sadece zamanında ve kusursuz teslimatla alakalı değildir ayrıca Büyükçekmece evden eve nakliyat işlemlerini olabilecek en uygun rakamlardan sizlere sunuyoruz, bu durum da kalitenin kriterlerinden biridir. Genellikle nakliye işlemlerine karar verirken fiyat değerlendirilmesi yapılır. İstanbul nakliyat firmaları ile alakalı şikayetlerin genelini incelediğinizde bu şikayetlerin neredeyse tamamının korsan firmalarla alakalı olduğunu hatta dolandırıcılık hikayelerini fark edebilirsiniz. Firmanın K3 belgeli olması uzman olduğu anlamına gelmez. Hem garantili hem de senelerin deneyimi ile sizlere hizmet veren, kişisel & kurumsal sayısız ıslak imzalı referans sunabilecek, işinde iyi ve en önemlisi muadillerine göre çok daha uygun fiyatlardan hizmet veren bir nakliye firmasıyla çalışmak isterseniz o zaman hemen bizlere ulaşabilirsiniz, 7/24 sizlere hizmet vermek için hazırız.

Bilgi