Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Beyoğlu evden eve nakliyat

Firmamız kurumsaldır, lokal değil, tüm Türkiye genelinde hizmet vermekte ve hem ekip kalitesi hem de ekipman açısından eksiksizdir. Bu durum önemli, bugün kaliteli hizmet verirken ayrıca en uygun rakamları sizlere sunabiliyorsak bu durum asansörlü taşımacılık yaparken asansörleri kiralamamamızdan ya da dışarıdan hiçbir durumla iş gücü almamamızdan kaynaklanmaktadır. Her zaman önemli olan müşteri memnuniyeti ama her firma muhakkak çalışmalarını önce kâr elde etmek için gerçekleştirir, bu anlamda evet düşük kâr marjı ile işlemlerinizi gerçekleştiririz ama genelde muadillerimiz arasında sizlere en düşük fiyatlarla hizmet verebiliyor olmamızdaki tek neden budur.

Çalışmalarımız daima garantilidir. Garantili taşımacılık bugün sadece hasar sözleşmesi olarak algılanabiliyor. Lakin firmamız hasar sözleşmesine ek olarak ücretiz keşifle belirlenen işlem ücretini ve süresini de daima hizmet sözleşmesinde belirtmektedir. Bugün maalesef nakliyecilikle alakalı şikayetlerin geneli incelendiği zaman ortaya çıkan tablo işlem ücretinin ve süresinin değişim göstermesiyle alakalı ve bu şikayetler genel anlamda korsan nakliye firmalarıyla alakalıdır. Bu nedenle içinizin rahat etmesi için hem K3 belgemizi hem de ıslak imzalı sayısız kişisel / kurulsa referanslarımızı resmi internet sitemiz üzerine koyduk, dilediğiniz an inceleme yapabilirsiniz.

Eğer isterseniz firmamızın kapalı depo hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Çalışmalarımız sırasında 15 gün hem ücretsiz depolama hizmeti sunuyoruz hem de ücretsiz keşifle belirlenen işlem ücreti & süresi 15 geçerlidir. Firmamız depolama hizmetinden yararlanmak için sadece nakliye hizmeti almanız gerekmez, yalnızca bu hizmet için de bizlere ulaşabilirsiniz ki fiyatlarımız her zaman sın derece uygundur, amacımız daima sizin memnuniyetinizi kazanmak.

Kurumsal bir firma olarak sizlerle çalışmalarımızı gerçekleştirirken küçük & büyük tüm nakliye işlemlerinde daima güler yüzlü, hızlı ve olabildiğince hasarsız, eğer hasar & kaza olursa da bedelini tam olarak iade ederek çalışan, ayrıca çalışmalarını her zaman en uygun fiyatla sunan ender İstanbul nakliye firması biziz. Hemen Beyoğlu ofislerimize gelerek ya da mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşarak firmamız faaliyetleri – fiyatlandırması ile alakalı bildi alabilir, ücretsiz keşif işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Bilgi