Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Beylikdüzü evden eve nakliyat

Firmamız sadece Beylikdüzü Evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermemekte, lokalden çok uzak ülke genelinde hizmet veren, kurumsal bir firmayız ve bu nedenle zaten hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet sunabiliyoruz. Memnuniyetiniz bizim için önemli, evet düşük kâr marjı ile çalışmaya gayret ediyoruz ama uygun fiyatlar verebilmemizdeki en önemli neden hem ekip hem de ekipmanlar açısından kusursuz olmamızla alakalıdır. Bu nedenden ötürü her zaman en kaliteli ama en uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik bahsettiğimiz bu kalite sözde değil, her zaman taşımacılık faaliyetlerimizi hizmet sözleşmeli, garantili taşımacılık kapsamında gerçekleştiririz. İmzalanan bu sözleşme hasar sözleşmesinden fazladır. İçerisinde kurum & ofis taşımacılık işlemlerinde mal envanterini de içerir ki ayrıca ücretsiz keşifle belirlediğimiz işlem ücretini ve süresini de her zaman hizmet sözleşmemizde belirtiriz. Amacımız bizlerden hizmet alırken gerçekten de hiçbir açıdan endişelenmemiz, memnun kalmanız.

Fiyat değerlendirmesi yapmak, alacağınız hizmeti kaliteli & ucuza almak önemlidir ama bazı durumlarda müşteriler maalesef en ucuzu elde edilmek için K3 belgesini göz ardı edebiliyor. Korsan nakliye firmaları şu an belki sizler için fazla masum gelebilir ama yasal değildir, üstelik hiçbir evrak & belge olmadan o eşyaların ve ödenen peşinatın geri geleceğinden, gitmeyeceğinden nasıl emin olabiliyorsunuz? Bir de gelse bile sürekli kazalar, kazalara bağı maddi kayıplar, geç teslim ve fiyatın artması aslında elde etmeyi düşündüğünüz o ufak kârın çok daha fazlasını kaybetmenize neden olur. İstanbul nakliye firmaları arasında maalesef K3 belgesiz çalışan ve dolandırıcılıkla ilgilenen çok fazla kişi var, bu durumlara sizler dikkat etmelisiniz.

Misyon ve vizyon açısından benimsediğimiz tüm değerler müşteri memnuniyeti ile alakalıdır. Hizmetlerimizi her aşamasında güler yüzlü olarak gerçekleştiriyoruz çünkü memnuniyetiniz bizim için değerlidir. Beylikdüzü ofislerimize gelerek bizlerden faaliyetlerimiz ve fiyatlandırmamızla alakalı bilgilendirme alabilirsiniz ya da direkt olarak müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilir, ücretsiz keşif işlemlerinizi başlatabilirsiniz. NOT: Depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Çalışma sırasında nakliyesini gerçekleştirdiğimiz mallar & eşyalar için bu hizmetimiz 15 gün ücretsiz, sonrasında da çok uygun fiyatlıdır.

Bilgi