Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Bayrampaşa evden eve nakliyat

Firmamızın Bayrampaşa evden eve nakliyat işlemlerinde sunduğu tüm ayrıcalıklar Türkiye genelinde de aynen geçerlidir. Sadece lokal değil, kurumsal firma mantığıyla Türkiye’nin her yerinde hem her zaman uygun fiyat garantili hem de her zaman iddia ediyoruz en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Sizin için çalışmalarımız başlamadan önce gelir, yerinde hiçbir ödeme istemeden ücretsiz keşif hizmeti veririz. Bu hizmet sırasında hem işlem ücreti hem de süresi belirlenir ki bu iki kalem muhakkak garantili taşımacılık kapsamına alınır, hasar sözleşmesinde açıkça ifade edilir. Çalışma başında mal – eşya envanteri yapar, eğer hasar meydana gelirse bu durumda hasarınızın tam olarak maddi karşılığını alacağınızdan emin olursunuz.

Kaliteli sadece hız ya da güvenli taşıma ile alakalı değildir. Kaliteli hizmet demek ayrıca uygun fiyat garantisi demektir. Firmamız kurumsal bir firma mantığıyla çalıştığı için her zaman en uygun fiyatları sizlere sunar çünkü ekip & ekipman bakımından eksiksiz, ör, asansörlü taşımacılık gerektiğinde bu ekipmanı kiralamadan ya da iş gücü gerektiğinde dışarıdan yevmiye ile adam tutmadan sizlere hizmet verir ki bu aslında hiç güvenli değildir. Çünkü el altında işi bilen, kalifiye bir elemanın performansını asla dışarıdan gelen yevmiyeci veremez ve sürekli kullanılan, üzerinde uzmanlık elde edilen bir araç kullanımı da güvenilir taşıma için olmazsa olmazdır.

Bugün İstanbul genelinde var olan nakliye işlemleri ile alakalı tüm şikayetler incelendiği zaman fark edebilirsiniz ki çoğu K3 belgesiz yani korsan faaliyet gösteren kişilerle alakalı ve sanılandan çok daha fazla dolandırılma durumu var. Ucuz hizmet almak tabii ki önemli ama ucuz nakliye firması arayışı içindeyken eğer deneyimsiz, K3 belgesiz hizmet almayı düşünürseniz o zaman elde etmeyi düşündüğünüz o ufak kârlardan çok daha fazlasını zarar / kayıp edebilirsiniz. Firmamız K3 belgesini ve kurumsal / kişisel sayısız referansını resmi internet sitesi üzerinden inceleyebilir, sonrasında dilediğinizde mesai saatleri içinde ofislerimize gelerek ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve 15 gün düşünme hakkına sahip olmak ister misiniz?

Bilgi