Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Başakşehir evden eve nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat işlemlerine ek olarak villa taşımacılığı hatta parça eşya ve ofis taşımacılığı alanında da sizlere hizmet veriyoruz. Kurumsal bir firmayız, sadece bölgede ya da İstanbul genelinde değil, tüm Türkiye’de şehirler arası hizmet veriyoruz. Firmamız senelerdir bu sektörde ve bu nedenle kaynaklanan bir deneyim ve kemikleşmiş ekip kadrosu var. Ayrıca her zaman en kaliteli ekipmanlarla sizlere hizmet verir ve demirbaş listemizin tamamı bizlere aittir, asla kiralama gibi bir durum söz konusu değil. Bu iki durum yani ekip & ekipman kalitesindeki %100 yeterlidir sizler için de önemli çünkü hem işi bilerek yapma, en kaliteli şekilde sunma nedenidir hem de ekipman anlamında ör, asansör ya da araç +kiralama gibi bir durum olmadan ya da dışarıdan iş gücü almadan sizlere hizmet verebilmemize neden olur. Bu da kaliteli hizmeti en uygun rakamlardan sizlere sunmamız demektir.

Evet kaliteli hizmet vadediyoruz hem de sektörün en iyisini ama bu iddia sadece sözde değil, tüm taşımacılık işlemlerimiz garantili taşımacılık kapsamındadır, hizmet öncesi sözleşme imzalanır ve bu sözleşme ayrıca hasar sözleşmesidir hem ofis hem de ev nakliye işlemlerinde eşya & mal envanterini içerir. Bu sayede olursa maddi kayıp karşılığının tam olarak ödeneceğinden emin olursunuz. Ayrıca garanti kapsamında ücretsiz keşifle belirlediğimiz işlem ücretini ve süresini de ekliyoruz. Bu da sektördeki en kapsamlı garantiyi sizlere sunarak hizmet veren firma olmamıza neden oluyor.

Ayrıca bizim için kalite demek sadece hızlı ve güvenli nakliye demek değil, ucuz & uygun fiyatlı hizmet demek. Yukarıda, ilk kısımda neden uygun fiyatlı çalışabildiğimizi açıklamıştık ama ayrıca müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem düşük kâr marjı beklentisi ile en büyük nakliye işlemlerini bile uygun fiyatlardan gerçekleştirmemize neden olmakta. Dilerseniz depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetimiz sadece çalıştığımız nakliyelere özel değildir, direkt olarak bu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz ki gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemleri için ilk 15 gün ödeme talep edilmez. Keşif aşamasında da bu gibi bir detay vardır, 15 gün ücret sabit kalır!

Bilgi