Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Banka Taşımacılığı

Nakliyat sektörü hizmet alanları içerisinde yer alan banka taşımacılığı da son derece profesyonellik gerektiren bir iştir. Kurumsal bir şekilde verdiğimiz nakliye sürecinde banka şubesi taşımak büyük bir titizlik gerektirmektedir. Hem kusursuz hem de son derece güvenli bir şekilde taşınan banka şubeleri için sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuluyor. Diğer birçok firmaya göre çok farklı detaylara önem veriyoruz. Her şeyden önemlisi sigortalı taşımacılık gibi bir profesyonellik sunuyoruz. Banka eşyalarını taşırken firma güvencesi sunuyoruz. Herhangi bir arıza, kusur ya da kırılma dökülme meydana getirmeden bu süreci tamamlıyoruz. Bu süreçte hizmet veren personel kadromuz son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

 

Banka Taşımacılığında Profesyonel Destek

Kurumsal bir firma olarak her şeyden önemlisi eşyaların zarar görmeden, kırılmadan ya da çizilmeden taşınmasına büyük önem veriyoruz. Elektronik eşyaların taşınmasında gerekli paketleme ve sarma işlemlerini yerine getiriyoruz. Bankalar için son derece önemli olan evrak dosyalarının bulunduğu dolapların kaybolmaması en çok dikkat edilen konular arasındadır. Eşyaların taşındığı yerde de araçlardan güvenle indirilmesi sağlanıyor ve istenilen yere bırakılmasına da özen gösteriliyor.

Banka Taşımacılığı

Firma çalışanlarımız her eşya konusunda son derece titiz bir çalışma gösteriyor. Banka eşyalarının temiz taşınması banka imajı açısından son derece önemlidir. Çizilmesi ya da hasar görmesi banka yetkilileri tarafından büyük bir sorundur. Bizler de banka taşımacılığı hizmeti sırasında tüm bu detaylara dikkat ediyoruz.


Banka Şubelerini Taşıma Hizmeti

Banka şubelerini taşımak artık çok daha kolay hale geldi denilebilir. Çok büyük çaplı olan banka şubelerini dahi birkaç saat gibi kısa bir sürede taşıma olanağına sahibiz. Firmamız çok geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu nedenle de banka yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler sonrasında belirlenen tarihlerde şubelerin taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Taşınma anlaşması yapıldıktan sonra kapalı kasa araçlara eşyaların yüklenmesi işlemi yapılıyor. Banka taşımacılığı sırasında paketleme işlemlerine de firmamız gereken özeni gösteriyor. Özellikle elektronik eşyaların hasar görmemesi için uygun bir paketleme yöntemi ile sarımı gerçekleştirilmektedir. Banka şubelerine ait olan tüm eşyalar firmamız tarafından son derece güven içerisinde taşınıyor.