Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Bakırköy evden eve nakliyat

Firmamızın kurumsal olmadı demek senelerdir sektör içinde bulunmaktan kaynaklanan deneyimle ve kaliteli ekipman mantığıyla gerçekleştirdiği her nakliye işleminizi kusursuz hem hızlı hem de kazasız teslimle sizlere sunması demektir. Elbette bu bir iddia ama bizim iddiamız sadece sözde değil, çalışmalarımızın tamamı garantili taşımacılık kapsamındadır. Bugün Bakırköy evden eve nakliyat işlemlerinde her an garanti sunarak sizlere hizmet veren ender bakliye firmalarından biriyiz.

Üstelik sunduğumuz garanti sektörün en kapsamlılarından biridir. Dilerseniz bu durumdan daha detaylı bahsedelim? Sizlere sunduğumuz garanti hem ofis taşımacılığı hem ev hem de parça eşya taşımacılığına kadar eşittir, aynı kapsamdadır. Tüm bu nakliye işlemlerinin öncesinde gelir, sahada & görerek işlem fiyatını ve süresini belirleriz. Bu işlem süresi ve ücretini de muhakkak garanti kapsamına alırız ve muhakkak her seferinde hasar sözleşmesi kapsamında eğer meydana gelirse kaza buna bağlı oluşan maddi kayıpları tam karşılığında sizlere öderiz. Üstelik neye ne kadar ödeyeceğimizi ücretsiz mal envanteri ile daha önceden bildiririz. Ne teslim süresi ne ücretin artması endişesi taşımadan kaza olur korkusundan uzakta bizimle çalışırken gerçek anlamda kaliteli hizmet alır ve memnun kalırsınız.

Müşterilerin genelinde hizmet alırken ilk aşamada merak edilen durum ücretlendirme / fiyat. Evet en ucuz nakliye hizmetini sunduğumuz söylenemez ama zaten nakliyecilikte belirli bir kâr marjı vardır ve vergiler, ekip & ekipman giderleri, vs. derken her işlemde uygulanabilecek açılık ücreti neredeyse bellidir, en ucuz hizmet vadiyle sizlere çalışma sunan firmaların çoğu K3 belgesiz ve maalesef bu kişiler arasında dolandırıcılık yapanlar da var. Üstelik ucuz hizmet aldığınızı sansanız da o an geç teslim, iş sırasında meydana gelen kazalar ve hasarın karşılanmaması ki sürekli çeşitli bahaneler gösterilerek fiyatın artırılması sizlere elde etmeyi hayal ettiğiniz o ufak kâr marjından çok daha fazlasını kaybettirir. Bu nedenle her aşamasında garantili, işinde gerçekten de uzman bir firma ile çalışmak yapabileceğiniz en doğru şey, bizim için kaliteli hizmetin ilkelerinden biri uygun fiyatlı olmasıdır çünkü müşterilerimiz bizim için değerli…

Bilgi