Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Bahçelievler evden eve nakliyat

Firmamız kurumsaldır, K3 yetki belgesini ve kişisel & kurumsal sayısız referansını hemen resmi internet sitesinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul nakliyat firmaları arasında çalışmalarını ekip & ekipman bakımından en kalifiye en kaliteli açıdan gerçekleştiren ender nakliye firmalarındandır çünkü senelerdir bilhassa bu bölgede sizlerin hizmetinizdeyiz.

K3 belgesiz ve uzman olmayan firmalarla çalışmak sizlere hayal ettiğini düşük kâr marjından çok daha fazlasını kaybettirir üstelik yasal olmayan bu platformda maalesef dolandırılma riski de çok fazladır. Oysa yine uygun fiyatlı ve muhakkak en kaliteli şekilde hizmet veren firmamızı seçerseniz o zaman elde edebileceğiniz ayrıcalıklardan bazıları şunlardır;

  • Güler yüzlü hizmet. Her sektörde her zaman müşteri memnuniyeti düşünülmeli ve müşteri memnuniyetinin yegane nedeni güler yüzlü hizmettir. Firmamızla çalışmanın ilk artısı budur.
  • Ve tabii ki kalite… kalite demek hem hız hem de kaza bakımından en iyiyi sunmakla alakalıdır. Bahçelievler evden eve nakliyat işlemlerinde tabii ki bunu garanti ediyoruz ama sadece sözde değil. Hizmetlerimizin kalitesine o kadar güveniyoruz ki her zaman sizlere garantili taşımacılık kapsamında hizmet vermekteyiz.
  • Çalışmalarımız kalitelidir ama kaliteli hizmetin gereksinimlerinden biri de uygun fiyatlı olmasıdır. Ulaşılabilir olmayan, pahalı bir hizmetin kaliteli olduğundan söz etmek imkansız. Biz sizlere bugün hem en iyi, hızlı ve güvenli hizmeti sunuyoruz hem de fiyat açısından muadillerimizden çok daha az alarak hizmet veriyoruz çünkü ekip & ekipman bakımından kusursuz ve kurumsal çalışan bir firmayız ve tabii ki müşterilerimize değer veriyoruz.

Firmamız sizlere sunduğu garantide ücretsiz keşif sırasında belirlenen işlem ücretini ve süresini sabitler. Üstelik bu garanti ayrıca hasar sözleşmesidir ve her zaman eğer meydana gelirse kazalar sonrasında maddi kayıplarınız hemen karşılanır. Sadece ev taşımacılığı değil asansörlü nakliyat yaparak ofis, kurum ve villa taşımacılığı alanında da sizlere hizmet veririz.

NOT: Depolama hizmetimiz mevcut. Eğer nakliyesini gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sırasında depolarımızdan yararlanmak isterseniz o zaman ilk 15 gün bedava sonrasında ise her zaman olduğu gibi en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet veririz. Çünkü memnuniyetiniz bizim için önemli!

Bilgi