Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Bağcılar evden eve nakliyat

Firmamız Bağcılar evden eve nakliyat işlemleri için sizlere %100 kaliteyi sunmaktadır. Senelerden beridir nakliyecilik sektöründe parça eşya taşımacılığı alanından ev, ofis hatta kurum taşımaya kadar her alanda faal olarak hizmet vermekteyiz. Hem yılların tecrübesi hem de eksiksiz ekipmanla sizlere hizmet sağlamaktadır. K3 yetki belgemizi ve kişisel & kurumsal referanslarımızı resmi internet sitemiz üzerinden hemen inceleyebilirsiniz. Eğer firmamızı seçerseniz o zaman elde edeceğiniz ayrıcalıklar şu şekildedir;

  • Zamanında teslim sözü, üstelik çalışma sırasında ücretin artması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu iki detay çalışma öncesinde ücretsiz keşifle belirlenir ve keşiflerimizde belirlenen bu kalemleri hizmet öncesinde muhakkak imzalanan sözleşmede sabitleriz, içiniz rahat eder.
  • Garantili taşımacılık ilkesinde hareket ederiz. Tüm nakliye işlemlerimizde sizlere muhakkak ful garanti veririz, en bir üst maddede bahsettiğimi işlem süresi ve ücretinin sabitlenmesi hem de hasar sözleşmesiyle çalışma ayrıcalığını bizimleyken elde edersiniz.
  • Güler yüzlü hizmet ve her zaman en uygun fiyat garantisi. Bugün sektörün hem en kaliteli hem de en uygun fiyatlı nakliye firması olarak sizlere hizmet veriyoruz çünkü kurumsal, Türkiye genelinde hizmet veren bir firmayız ve ekip & ekipman bakımından eksiksiziz, bu durum asansör kiralama, işçi tutma gibi giderlerimizin olmamasına ve sizlerle her zaman en uygun rakamlardan çalışmamıza neden olmaktadır.

K3 belgesiz hizmet demek korsan hizmet almak demektir. Bu yasal olarak cezai işlem gerektirir ama çoğu zaman sadece fiyat düşünerek seçimler yapılmakta ve bu durum önemsenmemekte. Sadece cezai işlemle alakalı değil, korsan nakliye firmaları ile çalışırken hem dolandırılma riskiniz yüksek hem de bu firmalar tecrübe bakımından yetersizdir, garantisiz ve sık kazalı üstelik sürekli fiyatı artırarak ve genelde geç teslimle çalışır.

Çalışmalarımız sırasında uyguladığımız ücretsiz keşif işlemi 15 gün süre ile geçerlidir, dilerseniz eğer ileri tarihli nakliye işlemleriniz için depolama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bu durumda da ilk 15 gün ödeme yapmanıza gerek yok, firmamızı seçmenin sizlere kazandırdığı artılardan sadece birkaç tanesi budur, diğer artılarla alakalı müşteri hizmetlerimizden hemen bilgi alabilirsiniz.

Bilgi