Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Avcılar evden eve nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat işlemleriniz sırasında kapsamlı bir taşımacılık garantisiyle sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız sektörün hem en iyi hem de en uygun fiyatlı hizmetini sizlere sunmak. Tabii ki kalitemize, iş anlayışımıza sonuna kadar güveniyoruz ve sizlere sunduğumuz garanti asla sadece sözde değil, ayrıca sözleşmeli olarak hizmet veriyoruz. Hasar sözleşmelerimiz gereği mal envanteri olsun ya da olmasın her zaman bizden kaynaklı meydana gelen hasarların maddi karşılığı tam bir şekilde iade edilir. Ayrıca yine bu sözleşme üzerinde ekspertiz sırasında belirlenen işlem ücreti ve işlem süresi belirtilir. NOT: Tüm ekspertiz işlemlerimiz ücretsizdir ve sizlere verilen teklif 15 gün süre ile aynen geçerlidir.

Çalışmalarımız hem K3 belgelidir hem de ev taşımacılığına ek olarak villa taşımacılığı ve ofis taşımacılığı da yaşıyoruz, sadece Avcılar evden eve nakliyat sınırları içinde ya da İstanbul genelinde değil Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir firmayız. Bu nedenle hem ekipman bakımından kaliteli & eksiksiz hem de ekip kalitesi bakımından %100 donanımlı & kalifiye olarak sizlere hizmet veriyoruz. Bu durum önemlidir çünkü hiçbir nakliye işleminde asla dışarıdan ne ekipman ne de ekip (işçi) kiralanmaz. Bu da sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlar üzerinden sunmamıza neden oluyor ki zaten firmamız için kaliteli hizmet zamanında ve güvenli teslimin yanında ayrıca elde edilebilir fiyatlandırma anlamına gelmektedir.

K3 yetki belgesi gözetmeden sadece fiyat açısından en ucuz nakliye hizmetini elde etmek için korsan nakliyecilerle çalışırsanız bu durumda hem elde etmek istediğiniz o düşük kâr yerine büyük zarar edersiniz hem de dolandırılma riskiniz çok fazla. İstanbul nakliyat firmaları hakkında yapılan şikayetler incelendiği zaman görürsünüz ki çoğu K3 belgesi olmayan firmalarla alakalıdır. Üstelik dolandırıcılık faaliyetleri de sanılandan çok daha fazladır. Bu nedenle en önemli önceliğiniz sadece fiyat olmamalı ayrıca K3 belgesi ve varsa garanti hatta referans araştırmalısınız ki firmamız resmi internet sitesi üzerinde bu detayların tamamı yer almaktadır. Hemen inceleme yapabilir ve ücretsiz keşif işlemlerini telefonla bile başlatabilirsiniz.

Bilgi