Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Ataşehir evden eve nakliyat

Eğer Ataşehir evden eve nakliyat işlemleri sırasında sizlere herhangi bir belge, fatura verilmiyorsa o zaman korsan nakliyecilik faaliyetlerinden biri ile muhatapsınız demektir. Bu durumda deneyimsiz nedeniyle meydana gelmesi olası tüm kazalar ve bu kazalara bağlı maddi sorumluluklar sizlere aittir. Yasak olarak hakkınızı asla arayamazsınız. Üstelik fiyatı ve işlem süresini sabitleyecek bir belge de olmadığı için eşyalar araca yüklendiğinde ne olacağını asla bilmeden belki de dolandırılacaksınız, bundan emin olmadan hiç tanımadığınız insanlara güvenmek zorunda kalacaksınız! İstanbul nakliyat firmaları arasında korsan taşıma yapan ve hatta sadece dolandırıcılık amacıyla bulunan çok fazla kişi var, K3 belgeli muhakkak sorgulamalısınız.

Firmamız kurumsaldır, sadece K3 belgeli değil ıslak imzalı, kişisel / kurumsal sayısız referans sahibidir. Bu belgelerimizi resmi internet sitemiz üzerinde direkt olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm hizmetlerimiz garantili taşımacılık kapsamındadır. Ataşehir evden eve nakliyat işlemleri için sizlere yardımcı olurken önceliğimiz doğru işlem ücretini ve süresini belirlemek. Bu nedenle gelir, görür ve yerinde inceleme yaparız. Ekspertiz adını verdiğimiz bu hizmet ücretsizdir. Sizler de hemen ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Garantili taşımacılık kapsamında bu işlem süresi ve ücreti de sabitlenmektedir. Üstelik hasar sözleşmesi imzalanır ve eğer meydana gelirse maddi kayıpların tam karşılığını alacağınızdan emin olmak için isteğe bağlı mal envanteri de yapmaktayız. Bu işlemlerimiz de tamamen ücretsiz. 15 düşünme, araştırma yapma hakkınız var, ekspertiz hizmetlerimizden hemen sonra çalışma başlamak zorunda değil. Ayrıca firmamız depolama hizmetinden de 15 gün eğer bizimle çalışıyorsanız ücretsiz yararlanabilirsiniz lakin zaten depolama hizmetimiz genel anlamda uygun fiyatlıdır ve nakliye işlemlerini gerçekleştirmediğimiz ürün & malların da depolama sorumluluğunu alabiliriz. Teslim öncesinde mal envanteri gerçekleştirilir ve bu aşamada da faturalı olarak (ıslak imzalı) sizlere hizmet sunarız.

Kaliteli hizmet her aşamada güven ve hız demektir, işlemlerimizin tamamında olabildiğince profesyonel davranır ve müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hareket ederiz. Tabii ki kâr marjı düşük ve uygun fiyatlar üzerinden sizlere hizmet veriyoruz, memnuniyetiniz bizim için önemli.

Bilgi