Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Arnavutköy evden eve nakliyat

Sadece Arnavutköy evden eve nakliyat işlemlerinde değil ayrıca villa taşımacılığı ofis ve parça eşya taşımacılığı alanında da sizlere hizmet veriyoruz. Üstelik İstanbul nakliyat firmaları arasında kurumsal olan, Türkiye genelinde hizmet veren ve her zaman hem en uygun fiyatlandırmalar üzerinden hem de en kaliteli hizmeti müşterilerine sunan sektördeki en iyi firmayız. Senelerden beridir gelen bir deneyim, ayrıca iş bilinci kadar önemli olan kaliteli ekipmanlar sayesinde hem hızlı hem de sorunsuz, güvenilir bir şekilde tüm nakliye işlemlerinizi gerçekleştiririz ama kaliteli hizmet demek ayrıca uygun fiyatlı hizmet demektir. Asla müşterilerimizin gereksiz ödemeler yapmasına neden olmayız çünkü ne yük asansörü ne de başka herhangi bir araç kiralamadan ya da dışarıdan iş gücü almak zorunda kalmadan sizlere hizmet veririz ve uygun fiyatlı nakliye işlemi için esas gereken durumlar bunlardır ve tabii ki sizin nakliye işlemlerinize özel detaylar da var. Tüm keşif işlemlerimiz hem yerinde hem de ücretsizdir. Hasar sözleşmeli olarak çalışıyoruz evet ama ayrıca garantili taşımacılık kapsamında keşifle belirlenen bu işlem ücreti ve süresini de muhakkak olarak sözleşmelerimizde belirtiyoruz.

Firmamız ayrıca kapalı depolama hizmeti de sunmaktadır. Sadece nakliyesini gerçekleştirdiğimiz mallar / eşyalar için değil tamamen faturalı, güvenilir bir ortamda direkt olarak depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımız her aşamada uygundur çünkü az önce de bahsettiğimiz gibi kaliteli hizmet muhakkak erişilebilir fiyatlı olmasıyla da alakalıdır.

Çalışmalarınızı sadece fiyatla değerlendirirseniz o zaman maalesef korsan nakliyecilerle yüz göz olmak zorunda kalırsınız. Garantili taşımacılık bir kenara bu sözde firmalarda / kişilerde K3 belgesi de yok ki bu alanda yürütülen çalışmaların yasal olup, faturalandırılması için bu belge şarttır. Ayrıca bu firmalar ne fiyat sabitliği ile alakalı ne de teslim zamanı ile alakalı asla garanti veremez ve dolandırılma ihtimaliniz de çok yüksek. Zaten eksik deneyim ve kalitesiz ekipmanlarla gerçekleştirdikleri çalışmalar yüzünden meydana gelen maddi kayıpların sorumlusu tamamen sizsiniz. Hiçbir yasal platformda hakkınızı arayamaz bu nedenle kâr elde etmeye çalışırken çok daha fazlasını zarar edebilirsiniz.

Bilgi