Ankara Cad. Zigana Sokak No: 4 Kartal / İstanbul

Adalar evden eve nakliyat işlemlerinde %100 garanti ile hizmet almak ister misiniz? Çalışmalarımız sırasında evet hasar sözleşmesi imzalanmaktadır ama ayrıca ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz keşif işlemlerinde belirlenen işlem ücreti & işlem süresi de bu sözleşme üzerinde açık olarak belirtilir. Bu sayede ne ücret ne zaman değişmeden, hiçbir durum altında eşyalarına zarar gelmeyeceğini, gelse de maddi karşılığını (yapılan mal envanteri karşılığında) tam olarak iade alacağınızı bilirsiniz. Doğru nakliye hizmeti bununla alakalıdır.

Her nakliye firması muhakkak K3 belgesi bulundurmalıdır. Taşımacılık alanında faaliyet göstermenin yasal tek yolu budur ama en ucuz nakliye hizmeti almak adına çoğu zaman bu detayı atlayan müşterilerin başına gelen sorunlar işlem sırasında değişen ödemeler, çoğunlukla geç ve maalesef hasarlı teslimattır. Tabii ki ne kadar ödeyeceğinizi düşünmelisiniz ama ucuzu elde etmeyi çalışmak ve çok daha fazla büyük zarar etmek yerine uygunu seçerek en kaliteli hizmeti kullanabilirsiniz.

Firmamız kurumsaldır, ofis taşımacılığı işlemlerinden parça eşya ve ev taşımacılığına kadar her alanda üstelik sadece Adalar ya da İstanbul’da (lokal) değil Türkiye genelinde kurumsal olarak sizlere hizmet veriyor. Bu da çalışmalarımızın tamamında kendi kaliteli ekipmanlarımızı kullanıyoruz demektir ki artık kalifiye, kemikleşmiş olan bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. Yük asansörü, nakliye aracı ya da iş gücü kiralama gibi bir durumla bizimle çalışırken karşılaşmanız imkansız bu da sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmamıza neden olur ki öte yandan zaten nakliyecilik alanında kaliteli hizmet demek sadece hız ve güvenli teslimat demek değildir, fiyat açısından müşterilerimize erişilebilir rakamlar sunmak, güler yüzlü hizmet vermek de bizim için kalitenin tanımında yer alır.

Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz keşifleri 15 gün süre ile düşünme süreniz var, aynı ücret üzerinden çalışma bu zaman dilimi içinde istediğiniz zaman başlayabilir. Ayrıca depolama hizmetimizden de eğer bizimle çalışmayı seçmişseniz 15 gün süre ile yararlanabilirsiniz ama depolarımızdan nakliye işlemlerimiz haricinde de uygun fiyatlarla yararlanmanız mümkün. Mal envanterli ve tutanakla garantilenmiş şekilde sizlere hizmet veriyoruz.

Bilgi